Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás! Ki hogy reagálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás! Ki hogy reagálta le az egészet? Kiben hogy zajlott ez le lelkileg? Többi lent!

Figyelt kérdés

Egy ellaposodott házasságban kaptam a feleségemtől egy pár megcsalást. Nem mondom szíven ütött rendesen! Értelem szerűen én is hibás vagyok hogy idáig jutottunk, mert nem figyeltem rá eléggé csak szépen eléltünk egymás mellett.

Azóta megbeszéltük a dolgokat hogy kinek mi a problémája és hogy hogyan is változtassunk rajta hogy boldogok legyünk. Úgy érzem hogy nagyon jó úton haladunk és teljesen őszintén meg tudjuk beszélni a dolgainkat ami rettenetesen jó és figyelünk egymásra! Előtte ilyen soha nem volt.

Viszont van mit emészteni. Hiába nem akarok rá gondolni be bevillannak dolgok és ettől nagyon rosszul érzem magam. Próbálom lekötni elterelni a gondolataimat de elég sokszor előjön bennem hogy csúnyán becsapott és ez nagyon fáj!

Nektek mi segített hogy ezt meg tudjátok emészteni és ne gondoljatok rá? Kibeszéltétek valakivel esetleg és kivel? Vagy elmentetek pszihológushoz esetleg jártatok párkapcsolati terápiára? Segített valamit?


2015. nov. 12. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk két éve történt, én vagyok a nő.

Éldegélünk,de nem bízom benne.

Az eljátszott bizalom soha nem jön vissza.

Ezt nem lehet megemészteni,csak nem gondolni rá.

2015. nov. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pár hónapja derült ki, hogy 1 éven keresztül folyamatosan csalt több "nővel".

Látszólag kisimultam, de vannak napok, mikor gyűlölöm.

Pszichiáterrel, barátokkal, barátnőkkel, sőt vele is átrágtam 100x, de ez nem elég sajnos.

2015. nov. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még azt sem tudom megemészteni ami 3 évvel ezelőtt történt és nem megcsalás volt, csak felejtésképp jött velem össze kb. Én már ezt sem tudom megemészteni, néha lekiabálnám még most is, hogy de méééé ha azért voltál oda? Családnak beszélem ki magam ha bajom van. Ha megcsalna, nem is maradnék vele mert mindennap hallgatna érte és akkor tényleg semmit nem hinnék már el neki.
2015. nov. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alap a pszichológusok szerint, hogy meg kell bocsájtani teljesen és őszinten. A masik felnek meg ujra el kell nyernie a teljes bizalmadat. (Ne te adj ujra bizalmat neki, hanem dolgozzon rajta es vele parhuzamosan te is.)

Ha a megcsalas kiderulese ota eltelt kb. Egy ev es te meg mindig felidezed magadban, sőt folemlegeted. Akkor add be a valopert mert folosleges egyutt maradnotok. Eleg gaz lenne, ha majd a halalos agyatokon is, azzal jonnel elo, hogy de bezzeg amikor megcsaltal...

Pszichologushoz erdemes elmenni es parterapiara is. Nagyon keves parnak sikerul ugyanis teljesen egyedul egy megcsalast feldolgoznia. Plane tobbet.

2015. nov. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bejelentette, hogy másba szerelmes, mondtam neki, hogy rendben menjen, eladtuk a lakást de visszajött, megbocsájtottam neki. Párterápiára jártunk hónapokig, nagyon jót tett.

Kérdőjelesen bízom meg benne de nem hozom fel neki, nem érzékeltetem vele.

Megnyitott egy szelencét a kapcsolatunkban.

2015. nov. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!