Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy legyek lelkileg erős?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek lelkileg erős?

Figyelt kérdés
Megcsaltak, elhagytak 6év után. Összetörtem. De talpra kell állnom. Hogyan???

2012. ápr. 17. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, tudom, hogy nem könnyű, de próbáld elfelejteni a múltat, és mindenképp találj valamit, amibe kapaszkodhatsz... legyen az akár egy hobbi pl. (nekem is ez segített.) A múlton semmi esetre se rágódj, és ne emészd magad a ,,mi lett volna, ha" forgatókönyveken.

Sok sikert!:)

2012. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
beszélgess új emberekkel
2012. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:// Értem! Köszi
2012. ápr. 17. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Nemcsak téged csalnak meg..ezt tarsd szem elott.S azt is, aki mecsalt,tettével onmagát jellemzi.
2012. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már ez is nagyon nagy dolog, hogy talpra akarsz állni : ) Keress valami tevékenységet, ami lefoglal. Valami fizikait, ne szellemit, mert attól nem feltétlen lesz jobb. Én futni kezdtem, teljesen kikapcsol, és sokkal jobban érzem magam utána.

Ha úgy érzed az segít, írd le mi történt. Kitartás!

2012. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Tudom nem segít a válaszban, de hátha egy kis mosolyt tudok vele csalni az arcodra. Nekem tetszett nagyon:


[link]

2012. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!