Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalás vagy valami más?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás vagy valami más? Megtudnátok bocsájtani?

Figyelt kérdés
Szóval külön voltunk egy ideig, aztán úgy terveztük,hogy megint elkezdünk találkozgatni. Egyik találkozás alkalmával mondtam neki, hogy innenstől kezdve, hogyha bármit szeretnél tőlem, akkor ne randizz más emberekkel. Azt mondta,hogy kér egy napot az átgondolásra. Az alatt az egy nap alatt lefeküdt valakivel, ezt nem tőle tudom, de a forrás 100%ig megbízható, mégpedig egy screenshot. Hogy reagálnátok?
2015. nov. 25. 01:12
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jófej barátod van :D
2015. nov. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Clark Kent.. ***** válasza:

screenshot?


Lefotózták, ahogy valakivel szexel? Nem csak egy montázs az?

2015. nov. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
95%

A baromja :D Mint kivégzés előtt az utolsó kívánság :D


Nem, nem kéne ilyen férfi.

2015. nov. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Ne izgassa senki fantáziáját annyira... Egy egyszerű megszerzett beszélgetésről van szó.


Amúgy én vagyok a férfi.

2015. nov. 25. 01:35
 5/36 anonim ***** válasza:
50%
Hová fejlődik a világ,vazze ? sreenshot . öcsém, régen örültél volna ha egy kukker jut a kezedbe,és az egyik faágra felmászva tudsz mozizini hogy mi történik az adott ablak mögött te bimbó ...
2015. nov. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
74%

Dobd ki a libát,nem szeret.

Biztos kellett neki a véreres a puncijába, hogy kitisztuljanak a gondolatai...

2015. nov. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Jópofa:D ... ne haragudj,de ezen jót röhögtem.Hogy lehet valaki ekkora szemétláda?? Hagy ezt a nőt,jobbat érdemelsz!!:)
2015. nov. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
És ő álmaid asszonya?
2015. nov. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kérdésre egy mondat passzol.. Ha szeretne nem tette volna meg.
2015. nov. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, ilyen van? :D Hülye ribi...:D

Kérek egy napot átgondolásra = Még megdugatom magam azzal akivel szeretném, utána a tied vagyok :DD

Én ezt rohadt nagy sértésnek érezném, biztos nem bocsájtanám meg. Dobd a pi.csába.

2015. nov. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!