Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 5 éve vagyunk együtt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve vagyunk együtt a barátommal, vajon még megcsalhatjuk egymást ezek után?

Figyelt kérdés
3 év után volt egy félre lépésem, kavartam kb. 2 hónapig egy másik sráccal, de nem feküdtem le vele csak csók volt, a barátom pedig ezt szépen vissza is adta, náluk is csak csók volt. az egész miattam volt, amúgy meg sem csalt volna azt mondta. most minden rendben, csak félek hogy elő fog még fordulni ilyen, bár én tuti nem fogok semmi rosszat tenni, mert nagyon megbántam a félrelépésem, a fiútól is undorodok...

2015. júl. 27. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Benne van a véredben,meg a pakliban is.
2015. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Erről valamiért az otthon édes pokol c film ugrott be.

Legközelebb majd az fog történni h ő majd kinyírja azt akivel te kikezdtél te meg azt akivel ő, és megint fifti-fifti mint most.

2015. júl. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik ő a szemet szemért elvet vallja ami nem vall magas érzelmi intelligencia szintre ő így tette rendbe az önbecsülését másrészt megakarta mutatni hogy ha mégegyszer megcsalod ugyan ez fog történni vagy csak szimplán megmutatta hogy simán találna másik csajt helyetted.Inkább azt kellett volna megbeszélni hogy a megcsalásod miért történt.Nem pedig ezt vagy megbeszéltétek.Egyébként nem garancia arra hogy többé nem csalod meg hogy attól a bizonyos fiútól undorodsz,lesznek még kísértések a kapcsolatban na az lesz az igazi teszt.Egyébiránt ha két éve nem történt hasonló akkor sikerült megoldanotok,viszont a probléma megoldó képességeten változtatni kell/ene.
2015. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Ezt utalom es undoritonak tartom amikor valaki azert bantja a parjat hogy bosszut alljon es akkor 50-50. Engem is csaltak mar meg, es ugy szakitottam hogy nem sullyedtem le az exem szintjere.

Szerintem kerdezo ha 2 honapig tudtal massal kavarni, akkor vagy nem vagy szerelmes, vagy nem vagy huseges es barmelyik is, egyik sem alapja egy tartos kapcsolatnak.

2015. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előre semmit nem lehet tudni, lehet ezek után boldogan együtt fogtok élni és soha nem csaljátok meg egymást. Én hosszú házasság után szembesültem vele hogy a férjem megcsal, pedig amikor még 5 éve voltunk együtt ilyenre nem is gondoltam. Ugyhogy hiába nem csaltuk meg egymást kezdetben, most meg igen, tehát semmi logika nincs benne.
2015. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!