Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a különbség a 'megcsalás'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a 'megcsalás' és a 'majdnem megcsalás' között számotokra? 23L

Figyelt kérdés
Megcsalás vs. megcsalni akarás, vágyakozás
2015. dec. 2. 19:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

megcsalás mikor meg is teszi az ember

majdnem megcsalás mikor vágyakozik és ott lenne a lehetőség, de mégsem teszi meg... ergo gondolatban megtette, de fizikailag nem képes rá...

2015. dec. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%
Ha a megcsalásra gondolsz akkor már ott gond van,és a gomdolat is már annak számit,de szerintem ha pl.a párod mellett tartasz egy sub alattvalót az még nem megcsalás
2015. dec. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Érzelmileg semmi, egy kutya (ha már vágyakozik más után). Fizikailag megtette, vagy nem tette meg...az teheti fel a pontot az i-re.
2015. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mit reagáltnátok megcsalás, és mit majdnem megcsalás esetén? Ez érdekelne főleg.
2015. dec. 2. 19:55
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

Annyi mintha kapnál százmillió forintot, VAGY majdnem kapnál százmillió forintot.


A majdnem az pont nem.

2015. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Egyáltalán mi a franc az a majdnem megcsalás? Hogy lehet valakit majdnem megcsalani? Ez nem olyan, hogy "már majdnem dél van", hanem a "vettél tejet" Igen vagy Nem, hogy Majdnem vettem tejet, olyan nincs! Ez egy eldöntendő kérdés, megcsalt vagy sem.
2015. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%
mi a különbség a megöltem valakit majd nem megöltem valakit? semmi úgyan az!
2015. dec. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Megcsalás: Mikor megtörténik.

Majdnem megcsalás: Mikor megy a témázás, hogy "jó lenne", megvan a közekedés, akár testi is, de nem történik meg.

2015. dec. 2. 20:11
 9/19 anonim ***** válasza:
53%

"Majdnem megcsalás: Mikor megy a témázás, hogy "jó lenne", megvan a közekedés, akár testi is, de nem történik meg."


Tehát ez egy gondolat"bűn" mint Orweelnél, ami igazából meg semtörténik. Másrészt most magad írtad le, hogy mi a különbség legalábbis szerinted, akkor mire is vagy kíváncsi egyáltalán?

Mert szerintem majdnem megcsalás olyan nincs, tehát különbség sincs a kettő közt.

2015. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Bocsánat félreérthető vagyok, van különbség: megcsal vagy sem, ez a különbség.
2015. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!