Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a különbség a szerető és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a szerető és barátnő között?

Figyelt kérdés

A férfinek családja van. Elmondaná valaki, hogy mik a különbségek ha az illetőnek a felesége mellett a barátnője vagy, vagy csak a szeretője...

Egyáltalán van e különbség?


2015. dec. 9. 11:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Tehát ha a pasim mellett van egy fiu barátom, akkor azzal én biztosan szexelek szerintetek?

Ebben az esetben nem szeretném szidni senki nö rokonát!

Hát srácok neharagudjatok, de akkor ha van barátotok, akkor ti melegek vagytok. :D

19/l

2015. dec. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
14:01-es te sem igazán érted mi a kérdés! De azért köszi
2015. dec. 9. 14:32
 13/29 anonim ***** válasza:

Olyan mintha nem tudnál tullépni a dolgon. Szerintetek a barátnő is szexel de minimum a pasinak sz.r odahaza.

Lehet hogy csal a párod vagy mittomén!

Valaki itt már elmondta hogy neki is van ellenkező nemü barátja.

Sajnálom a szerencsétlen sorsotokat! Nem tudjátok elképzelni hogy van jo párkapcsolat mellett is barátság.

Nem tudom mi jogon kérdöjelezed meg az értésemet ha te vagy tanácstalan és nem tudod mi az a szó: barátság.

Egyszerübb lett volna ugy feltenned a kérdést hogy Ugye mindenki stri.i és r.banc akinek a párja mellett van másnemü barátja?

2015. dec. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Abszolút nem érted a kérdést!

Más megértette elsőre neked kár lenne másodjára is elmagyaráznom..te úgy látod én másképpen

Ne a kérdésem alatt állj már le vitatkozni kérlek szépen!

2015. dec. 9. 15:05
 15/29 anonim ***** válasza:
10%

Bocsi én azt hittem ez egy olyan oldal ahol lehet vitázni.

Brühühü! Mindenki. Ahha!

Megirtuk hogy van különbség. Minek kérdezel ha szerinted nincs?

Na mentem mert fárasztasz!

2015. dec. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Én barátnő vagyok egy feleség mellett. Nem szerető, barátnő...és igen, van különbség. A szerető kell a szexre. Meg általában alkalmi és nincs benne érzelem. Mi két éve vagyunk együtt. Szeretjük egymást és nem csak a szex miatt vagyunk együtt. Sokmindenben számíthatok rá, segít ahol tud, itthon megszerel ha kell valamit, együtt vásárolunk vagy bevásárol ha megkérem, sokat beszélgetünk, filmet nézünk, stb. Igen, mint egy pár úgy élünk.
2015. dec. 10. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, hogy a férjem kivel hetyeg ha távol van! Csak a geczit hozza haza, mert az minden este kiverem belőle!
2015. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Titusztitusz ***** válasza:
32%
Ez a kérdés csak játék a szavakkal, de azért vannak variációk az értelmezésére...A "szerető" az ugye azt jelenti, hogy van egy nő, akivel a férj szexuális kapcsolatban áll...A "barátnő" ezen kategória kapcsán azt jelenti, hogy olyan nő, aki NEMCSAK SZERETŐ, hanem a férj jó BARÁTJA IS EGYBEN...Ellentétben a szeretővel, aki CSAK szexuális partnerként funkcionál...Másik értelmezés:A "szerető" egy olyan nő, akivel a férj szexuális kapcsolatban áll, a barátnő viszont egy olyan hölgy, akivel NINCS SZEXUÁLIS KAPCSOLATA az illető férjnek, "csak" egyszerű "barátok", sokszor persze különösen jóbarátok, ami "barátság" persze jelentős szexuális töltettel is bír, de mindezek ellenére a felek között MÉGSINCS szexuális kapcsolat, mivel ugye a férj házas ember...A "barátnő", az ilyen szitut álltalában el szokta fogadni, és tiszteletben is tartja...Nos...Válaszd ki hogy személy szerint melyik kategóriára gondoltál elsődlegesen a kétféle értelmezés kapcsán...
2015. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Ebben a felállásban nincs különbség...:(

A "barátnő" a szerető, alias riban...xa ,szukáxja, kurvxja kifejezés helyettesítője.

Mert házas férfinak, ha a nején kívül mással is van szexuális kapcsolata, nem lehet másképp nevezni..

csak finomabban"barátnő" nek...

2015. dec. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Titusztitusz ***** válasza:
19-es...Már csak az a kérdés, hogy mi van egy olyan esettel, amikor mondjuk a házas férfinek a feleségén kívül van mondjuk MÉGEGY LELKI TÁRSA,egy olyan hölgy, akivel bizalmas-őszinte, bensőséges kapcsolata van, viszont NEM SZERETŐK...És csak azért nem azok, mert mondjuk a férfi nem akar véteni a házastársi hűség ellen...Ilyen esetben minek neveznéd akkor az illető hölgyet? Sz.kának, k.vának,r.bancnak, vagy minek? Esetleg "barátnőnek"? Dehát az illetők között tegyük fel hogy NINCS szexuális kapcsolat...Akkormeg minek neveznéd az ilyen hölgyet?
2015. dec. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!