Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a különbség a szerető és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a szerető és barátnő között?

Figyelt kérdés

A férfinek családja van. Elmondaná valaki, hogy mik a különbségek ha az illetőnek a felesége mellett a barátnője vagy, vagy csak a szeretője...

Egyáltalán van e különbség?


2015. dec. 9. 11:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
52%

Szia, en a kerdesre valaszoltam,es szexkapcsolatot feltezeleztem.Nos ferfinal

A baratno az noi barat,szex nelkul.,de nem hiszem h sok ferfinak van,ill.a feleseg jo szemmel nezi..


A Ferjes asszonynal a barat , szex nelkuli haver.

Ha mar szex van ,a pasija,szeretoje...

2015. dec. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Titusztitusz ***** válasza:
72%
Igen...A 21-es hsz. szerintem TÖKÉLETESEN a helyére tette a fogalmak és szavak jelentését, énis valami ilyesmi felosztást tartok jónak, és normálisnak...Világ életemben agybajt kaptam olyankor, amikor valami pali a k.váját úgy mutatta be hogy a "BARÁTNŐM"...Vagy amikor egy nő a szeretőjét úgy, hogy a "BARÁTOM"...Azért én ez utóbbi két szónak világéletemben más jelentést gondoltam, mint amire használni szokták manapság e két meghatározást...De akkor úgy látszik hogy ezzel nemcsak én vagyok így, hála az égnek...
2015. dec. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Akkor most már örülök..:)))
2015. dec. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Titusztitusz ***** válasza:
Miért? Eddig bánatos voltál? Ne csináld már...
2015. dec. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Köszi #21-#22!

Végre!

Nálam a BARÁT-igen erős tartalma van. Az én feleségem el tudja fogadni. Mert bizik bennem, és nem is élek vissza vele.

A BARÁT szot nem silányitom le a dugásra.

Ez a szó sokkal mélyebb tartalmú!

2015. dec. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

javitás


Nálam a BARÁT szónak igen erős tartalma van.

2015. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
És akkor mostantól, ha a barátomat be akarom mutatni, akkor azt kell mondanom, hogy ő az a férfi, akinek a k*rvája vagyok?
2015. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
ezt itt kell megbeszélni? Nagyon szépen köszönöm a válaszokat azoknak AKIK ÉRTETTÉK, HOGY MI VOLT A KÉRDÉSEM a többieket meg nem minősítem!
2015. dec. 13. 11:30
 29/29 anonim ***** válasza:

Abban egyet értek, hogy ha a lány nem tudja, hogy a pasinak párja van, nem szajha, hiszen honnan tudná?

Viszont aki direkt qurcának áll, szerintem elnyomhatja magát, ne neki álljon feljebb.

2015. dec. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!