Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lefeküdtem egy lánnyal nemrég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy lánnyal nemrég egy éjszakai buli után, aztán amikor hazaértem alvás után a barátnőmmel is, lehet baj belőle?

Figyelt kérdés
Elkaphatott valamit attól a nedvtől ami a péniszemen maradt az előző lány után? Nem használtam óvszert egyikkel sem mert ismertem az éjszakait is.

2015. dec. 12. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%

Gondolom nem valami igényes, tiszta lánnyal csaltad meg(ahogy az lenni szokott), úgyhogy igen.

Amúgy pont exert nem kezdek magyarral, mind félrejártok-. -

2015. dec. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, ha valami olyan fertőzése van az éjszakai csajnak. Mit csinálsz, ha mindkettőt teherbe ejtetted?
2015. dec. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha volt valami fertőzése persze. Például gombát siman, az férfiakon altalában tünetmentes, úgyhogy ezzel is megkímélted magad és ismét a barátnődnek okoztál bajt, gratulálok. És ag AIDS is így terjed, nem homlokcsókkal.
2015. dec. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#1 ne általánosíts! Én nem járok félre!
2015. dec. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Apám is így bukott le, átadott egy olyan fertőzést anyámnak, amit csak más partnertől kaphatott el. Azóta nyomorog valami tanyán, de meg is érdemli. 24/N
2015. dec. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Végül megoldódott a helyzet, kidobtam a barátnőmet. Mondtam neki hogy nem úgy áll hozzá ehhez a kapcsolathoz ahogy kellene és ez így nem fog működni. Szóval most magát hibáztatja de jobb ez így neki mintha megtudná.
2015. dec. 12. 14:06
 7/14 anonim ***** válasza:
98%
Inkább egye ő magát minthogy beismerd neki, hogy sz@r@l@k vagy... Gyönyörű egy példány vagy barátom... Ám tudtad, hogy a nemi betegségek sok férfinál lehetnek tünetmentesek is?
2015. dec. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Jaj, persze hogy nem:) ha megcsalnak benneteket, megaláznak, akkor nem:)
2015. dec. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen haljon meg és ne szaporodjon.
2015. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, így a kérdésedet, meg sok hasonlót olvasva belegondoltam, hogy mit kockáztatnak a nők azzal, ha tartós kapcsolatban a férfi kényelme kedvéért az óvszer helyett vállalják a hormonális fogamzásgátlást.


Túl a tabletta hosszú- és rövidtávú mellékhatásain, egészségügyi kockázatain, azt vállalják, hogy potenciálisan - ki tudja hány korábbi, vagy - mint a te esetedben - párhuzamos szexuális partner olyan szexuális úton terjedő fertőzéseit kaphatják el a párjuk közvetítésével, ami a férfiaknál sokszor tünetmentes, így észrevétlenül és kezeletlenül marad, és esetenként a nőknél is több év lappangási idő után okoz panaszokat, illetve súlyos következményeket, mint a HPV törzsek esetén méhnyakrák (amit rendszeres citológiai szűrővizsgálattal jó esetben még rákmegelőző stádiumban lehet diagnosztizálni), vagy a Chlamydia esetén sajnos akár a meddőség.


És mindezt azért, mert valaha megbíztak egy férfiban, akit szerettek, bíztak, hittek abban, hogy ő felelősségtudó módon viszonyul(t) a védekezéshez.


Ha összeszedtél az ismerősödtől magas kockázatú HPV vírustörzse(ke)t (aminek az égvilágon semmi köze sem az illető tisztaságához, sem ahhoz a fajta igényességhez, amit te meg tudsz ítélni, kizárólag ahhoz, hogy szexel-e óvszer nélkül - és nyilván nem te voltál az első, akivel megtette), szóval ha összeszedtél tőle ilyet, úgy, hogy az immunrendszered nem működik kellően jól, akkor pár hónaptól pár évig terjedő lappangási idő után rajtad is kijöhetnek a tünetei genitális szemölcsök formájában.


(Nem akarok senkiben rossz érzést kelteni, szóval a kép előtt egy figyelmeztetés, illetve kérés, hogy csak az erősebb idegzetűek nézzék meg, akiket nem taszít a nem éppen egészséges nemi szervek látványa.)


[link]


Azért szerintem érdemes lenne belegondolnod, hogy neked milyen érzés lenne az a tudat, hogy a barátnőd félrekefélt, és aztán ráadásul úgy szexelt veled óvszer nélkül, hogy az előző partere hüvelyében lévő sperma maradékába mártogattad a farkadat.

2015. dec. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!