Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lefeküdtem egy lánnyal nemrég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy lánnyal nemrég egy éjszakai buli után, aztán amikor hazaértem alvás után a barátnőmmel is, lehet baj belőle?

Figyelt kérdés
Elkaphatott valamit attól a nedvtől ami a péniszemen maradt az előző lány után? Nem használtam óvszert egyikkel sem mert ismertem az éjszakait is.

2015. dec. 12. 11:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora egy szerencsétlen sz.r vagy!!!

Undorító.

Bár elkapnál valami jó kis nemibetegséget, amitől leszáradna.. Megtanulnád, hogy a nők nem játékszerek, hogy vannak érzéseik is.

2015. dec. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

remélem te döglesz bele!

Ekkora bunkóságot bazzeg!

Nem elég, hogy van nőd, még csak úgy passzióból is megdugsz bárki mást mellette?

Hát szégyelld össze magad de nagyon gyorsan!

Meg se érdemled, hogy nőd legyen!

2015. dec. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Bas zki kérdező te egy ritka nagy kretén fas zkalap vagy hogy szépen fogalmazzak! Az ilyen kib aszott tapló nyomorékok miatt nézik le a normális férfiakat, mint te. Nagyon remélem, hogy lerohad a farkad, vagy AIDS-es leszel.
2015. dec. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugye azért nem reagálsz, mert elpusztultál már?
2015. dec. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!