Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek vannak fiúk akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vannak fiúk akik komolyan gondolják a hűséget?

Figyelt kérdés

furcsálom hogy a barátomat nem érdeklik más lányok (az utcán azért megszokta nézni őket), de mindig azt monja hogy csak én érdeklem és rám vágyik egyedül.

nemrép feküdtünk le egymással, én vettem el a szüzességét, szerintetek ez normális, vagy csak nem akar megbántani?

fiúk, ti milyeneke voltatok miután elveszítették?

tényleg tudtok hűségesek lenni?

köszi a válaszokat :)

18 l, a barátom 19



2014. szept. 22. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg szerelmes az ember, addig tényleg nem olyan izgató a többi leányzó, az, hogy megcsalna-e majd akkor derül ki, amikor elmúlik a lila köd.
2014. szept. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, egy kapcsolat elején még sokan. Aztán évek múltával átértékelődnek a dolgok.
2014. szept. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagyunk páran, de nem mondanám, hogy ez mindig annyira szerencsés.
2014. szept. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már megint valaki, aki nem létező problémára keres megoldást.


Figyelj, kisanyám! Miért gyártod magadnak a problémát?! Ha a srác azt mondta, hogy téged szeret és még hűséges is mellé, akkor minek hitetlenkedsz?!

Nincs olyan, hogy "ti fiúk"! Mindenki más. Én még csak nem is nézegetnék más lányokat/nőket ha lenne valakim, míg van aki azt mondja, hogy "hűséget fogadtam, nem vakságot", míg van aki szemérmetlenül megcsalja a párját. Ne általánosítsunk!


Örülj neki, ha hűséges és ne generálj problémát, mert ezzel fogod megmérgezni a kapcsolatotokat!


23/F

2014. szept. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, van a bolygón másfajta értékrendszer is, azzal szemben, amit a többség normálisnak tart.
2014. szept. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak, elég sokan.

A legtöbb fiú 20 évesen is halál komolyan gondolja a hűséget. A megfigyelésem pedig az, hogy minél sikertelenebb a nőknél annál komolyabban gondolja.


A kérdés nem ez. Hanem két igen komoly kérdés van, az egyik rád is érvényes.

1. Mit nevezel hűségnek? Azt, hogy senkivel sem lép félre, vagy azt, hogy kitart melletted? A GYK (is) tele van a párját nem megcsaló, ám legkésőbb 3-5 évente valami hül*eségért szakító párokkal. Lássuk be, hogy nem hűség az, hogyígérünk fűt fát aztán szakítunk 3 év múlva :) Az igazi hűség az, hogy el nem hagyod a másikat akármi(!) történik is. (csak így lesz élethosszig tartó kapcsolat, másképp soha)


2. Az idő. Amit 20 évesen gondol az ember azt 40 évesen totál másképp szokott, főleg ha ez a 20 év egy ember mellett suhan el. Amikor megkérdezik tőlem, hogy XY/párja meg fogja e csalni, mindig azt mondom, hogy nem tudom! Ez csak 15-20-25 év együtt élés után derül ki. 20 évesen még fejben fekete-fehér a világ, és a gondolkodása a legtöbbeknek (nekem is az volt) nem véleményt mond hanem kinyilatkoztat. (ő ugyan soha)

De ez 10-ből 8 esetben megváltozik 15 év együtt élés után.


A válasz a kérdésedre az, hogy igen, nagyon sokan vannak akik komolyan gondolják, és minden további nélkül tudom, hogy sziklaszilárdan hisznek is benne.

De majd megnézzük X év múlva is. Már az is kérdés, hogy egyáltalán együtt maradtok e 5 évig, ahogy a döntő többség ezt sem "hozza" idővel...

2014. szept. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Költőnő? ***** válasza:
Van. Valóban nem kell generálni a feszkót. Van, aki hiába szerelmes, képtelen a hűségre és van, aki a szerelem elmúltával is inkább szakít, semhogy hűtlen legyen.
2014. szept. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!