Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lebuktassam a szeretőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebuktassam a szeretőt?

Figyelt kérdés
Férjem munkahelyen összejött egy családos nővel, fizikailag csak csók volt, de szerelemféle volt közöttük. Együtt maradtunk, és úgy érzem jó felé haladunk, úgy látom férjem tényleg befejezte a nővel. De motoszkál a gondolat hogy valahogy tudassam a csaj férjével milyen egy álszent nő a felesége. Ti elmondanátok? Egy névtelen emailre gondoltam. Csúnya dolog a bosszúállás, de megérdemelné hogy ő is szenvedjen kicsit. Vélemények?

2015. okt. 19. 12:49
1 2 3 4
 1/35 Noren1989 ***** válasza:
42%

Hát, nem mondanám el feltétlen. Szerintem azért néhány kósza kép is kellene hozzá. ;)

Sok sikert!

2015. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Hívásrészletezőm van 2 hónapról. A hülye nem látná belőle mi volt...
2015. okt. 19. 12:53
 3/35 anonim ***** válasza:
91%
Ha elmondanád, talán lapátra tenné a férje, és kénytelen lenne a te férjed vállán vigasztalódni ellened irányuló bosszú gyanánt...
2015. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
S ha ő nyitott házasságban él?
2015. okt. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
Abból, hogy még mindig ezzel foglalkozol, nekem az jön le, hogy még mindig nem rendezted le magadban ezt, írod, hogy szerinted jó felé haladtok a férjeddel, de valószínűleg még mindig elég friss a seb, és az ebből származó feszültséget próbálod így levezetni. Szerintem várd meg, amíg kicsit nyugodtabb leszel, és akkor dönts arról, hogy bele akarsz-e avatkozni más emberek életébe.
2015. okt. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
A várakozásra gondoltam én is de mondjuk fél év távlatából nem fog ütni a dolog ha úgy döntök bemártom. Valóban friss még a seb. Ha a férjem vállán akarna vigasztalódni legalább kiderülne hogy szabadon mit lépnek.
2015. okt. 19. 13:06
 7/35 anonim ***** válasza:
51%

Ha az én tehenem megdöglött, dögöljön meg a szomszédé is, ugye?

Elég nagy szemétség lenne más házasságát tönkre tenni azért, mert a férjed hűtlen volt és így a tiédben problémák adódtak. Valóban nem szép dolog amit műveltek, de ha a férjednek megbocsájtottál, bocsáss meg a csajnak is, hisz együtt követtek el mindent.

2015. okt. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül működik a bosszú. Van olyan fanatikus társ akinek bármit mondhatsz, bármi is kiderül az ő örök szerelméről benyeli... Meg nem is a családos nő tehet róla igazán hanem a férjed. De Te is elcsábulhatsz ezek után 1-2 csókra... :)
2015. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
A nő is ugyanolyan bűnös. Láttam smsváltást köztük nem kellett könyörögnie a férjemnek hogy észrevegye. Félmüszakban dolgozik a gyerekei miatt a férje fizetéséből élnek, éhendöglene nélküle de másnak vam esze riszálni magát.
2015. okt. 19. 13:12
 10/35 anonim ***** válasza:
85%
Ezt most úgy írtad mintha csak a nő kellette volna magát a férjednek, szegény magatehetetlen férjed meg el kellett tűrje, majd el kellett csábuljon. Mindketten hibásak ám, nem úgy megy az, hogy megbotlom s a nyelvem beleesik a szájába a másiknak.
2015. okt. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!