Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben az esetben mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Nos a párommal az utóbbi időben kicsit viharos volt a kapcsolatunk. Ezért volt egy kisebb szünet is benne.Ez kb egy két hét volt. Abban a szünetben levelezett más nőkkel emailről nemrég lebukott, persze csak pár napot levelezett mikor velem kibékült aznap már nem volt levélváltás és azt mondta ha lett volna másik nője is addig és írok neki engem választ nem a másikat. Facebookon nem vette fel a nőket és a skypját elvileg nem használja.Nekem az fájt hogy az egyik nőnek aki elutasította alacsonysága miatt azt írta pedig miatta megnőtt volna. Ráadásul a párom 10 hónap után nem hajlandó abban őszintén beszélni velem hogy mit tanul felsőoktatásban és szerinte az elhallgatás nem hazugság. Na meg még a szünet elött egyre inkább zavarta a féltékenységem és hogy neten miért nem lehet lány barátja és az is hogy ha kérdezek valamit akkor miért nyaggatom vele ha nem akarja akkor elmondani (talán a bizalom miatt ami részemről megvolt) nála ezekszerint nem de ezzel sem lehetett nyaggatni. Egy csajjal levelezett is hobbi témába egy hétig csak azért annyi ideig mert én rájöttem mert az volt a gyanúm hogy ismerkedik és print screenbe elküldte.Aztán kértem mutassa meg a beszélgetést és azt is elküldte.Én nem tudom mennyire vagyok komolyan véve ezek után általa, mert nem tűnik úgy mint aki bízik bennem. Ebben az esetben meg nem én lehetek az igazi. De ha szakítani akartam ezzel jött mindig és nem engedett szakítani. Attól is félek az a fajta lenne aki úgy gondolja visszakönyörgéssel mindent lehet.Elvileg sose csalna meg meg nem is gondolom ilyesmi nem derült róla még ki... de mivan ha egyszer megtörténik és akkoris majd könyörög. Jó okkal tiszta viharos a kapcsolatunk többször akartam szakítani már. De sose hagyta mindig könyörgött és én nekem megesett rajta a szivem. Különben szeretem én is de nekem időnként úgy tűnt nagyon nem illünk össze.
2015. dec. 22. 23:30
 1/1 RRR ***** válasza:
100%

keress egy tiszta szívű ,egyenes férfit

ezt az izét,meg hagyd ott a francba

mert csak vergődés van ,nem normális kapcsolat


olvasd el amit írtál...egy agyrém a pasi

2015. dec. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!