Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a helyzet mennyire jó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a helyzet mennyire jó, vagy elfogadható ebben az esetben?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok és az a helyzet,hogy az utcánkban lakik egy lány amióta csak megszülettem ismerem de soha nem beszéltünk .Fiú tesójával viszont nagyon jóban vagyok.

A lány szintén 23 éves és pár hete kezdtünk el beszélgetni de nagyon megkedveltük egymást oda vissza működnek az érzések , mind interneten mind pedig személyesen nagyon jól el tudunk beszélgetni és hülyéskedni mikor beszélgetünk állandóan nevet.Szüleinek ez feltűnt és mikor kiment megnézni hogy mekkora hó esett megkérdezték tőle hogy hozzám jön-e :D . Na de itt jön a dolog rosszabbik része ugyanis van egy 2,5 éves kislánya illetve egy nagyon bunkó barátja (akit egyáltalán nem szeret már rég óta sőt meg is szeretne tőle szabadulni de az apja csak azért kötelezi hozzá a lányt mert ott a kisgyerek ,egyébként a lány nem akar a sráchoz költözni 33 éves a srác a gyereket nem akarta de a lány nem vetette el mert azt mondták neki hogy ha elveteti nem biztos hogy lehet gyereke többet). Szülei egyszer elmondták nekem hogy kár hogy nincsen még egy leányuk ugyanis benősítenének a családba :$ .A sárc egyáltalán nem foglalkozik sem a kis gyerekkel sem pedíg a lánnyal amikor velük van.A lány mikor itt van a srác náluk inkább elmegy a tesójához és ott tartózkodik annyira utálja. Na már most jöttem én a képbe ,egy online játszható játékon kezdtünk el beszélgetni és fordult személyesre a dolog annyira megkedveltük egymást ,hogy a lány mikor velem van iszonyúan jól érzi magát mindíg van miről beszélgetnünk (pedíg nem vagyok egy bő beszédű ember) . Nem tudom hogy mennyire elfogadható,mennyire jó e az ha netalántán összejönnénk. A lány dolgozik én is dolgozom igaz az én fizetésem jelenleg nem sok . Teljesen tanácstalan vagyok hogy mi tévő legyek pedíg jól érezzük magunkat egymás társaságában .Sőt múltkor le buktunk hogy éjjel ott voltam (ismét csak a jó kedv miatt buktunk le :D )de a lány elmondta hogy nem haragszanak e miatt a szülei csak megkapta az agymosást. Én úgy gondolom hogy amíg a srácot nem rázza le addig nem avatkozom bele a dolgokba és addíg nem jövök vele össze. Kissé hosszúra sikeredett de így kerek a történet :) érdekelne mi a véleményetek és az hogy érdemes lenne-e össze jönni vele. (nem egy tróger csaj ,tök korrekt, kedves, alakra is ott van kinézetre is belsőleg is stb stb ).



#párkqapcsolat
2014. jan. 28. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt jól teszed, hogy addig ne avatkozol bele, amíg a másik srác is képben van. Még a végén kapnál esetleg pár "jóakarót". Annak a gyereknek -ez alapján amit leírtál- semmivel nem jobb azzal a férfival, aki elvileg az apja, mint apa nélkül. Ha úgy érzed, hogy ezzel együtt, hogy a lánynak van egy gyereke, aki nem tőled van, el tudod fogadni, valamint a kislányt is tudod úgy szeretni, hogy elfogadod, hogy nem a te gyereked, de úgy kezeled őt, akkor rendben van. Azért persze ne rontsatok ajtóstul a házba, nem kell 2 héten belül összeköltözni, szépen lassan haladjatok, hogy mindenki el tudja fogadni a helyzetet, és a kislány életébe se csak úgy "belecsöppenj". És a szülőkkel sem ártana leülni és beszélni erről. Remélem tudtam segíteni. :)
2014. jan. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is csak azt tudom elmondani amit a lány mondott el nekem és el is hiszem neki ugyanis a tesója is nagyon utálja (már lassan meg akarja verni) a srácot sőt elmesélte hogy az egyik reggel 7 óra körül csak úgy berontott a házba és kikérte magának ,hogy mi az hogy mindenki alszik ilyen lusta családot,menni kéne már dolgozni stb stb . A kislánnyal semmi bajom sőt szeretem a gyerkőcöket, nagyon aranyos ,kezdetkor szerintem kicsit furcsa lenne a helyzet de nem mondanám hogy nem tudnék beleszokni :). Szülei sejtik a dolgokat sőt tegnap a lány kiment sétálni (mindíg felénk jön) és rákérdezett az anyukájára hogy nem-e megy vele mire azt mondta az anyukája hogy menjen csak mert nem akarja hogy az új anyós jelölt papucsban meglássa :D (nem tud cipőt húzni mert jelenleg baj van a kezével) . Sőt mikor megkapta a lecseszést a lány el is tiltották tőlem de ha nagyon el lenne tiltva tőlem akkor nem hinném hogy ilyeneket mondanának illetve elengednék egyedül ráadásul felénk .
2014. jan. 28. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!