Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalásnak minősül, amikor egy kapcsolatban élő férfi más nőt ölel, puszil? Érzelmek vezérlik ilyenkor?

Figyelt kérdés
2015. dec. 24. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ. Megcsalásnak még nem mondanám. Ha régóta ismeri az illetőt szerintem nincs ezzel gond. Ha nemrég ismerkedtek meg, én a helyedben figyelgetném őket vagy kérdezz rá.
2015. dec. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha rokon, akkor nem. (és ha arcra puszi)


Ha "kívülállót" puszilgatna meg ölelgetne azt nem hagynám szó nélkül.

2015. dec. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól függ kit és hogyan puszil és ölelget.
2015. dec. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Korábban udvarolt ennek a nőnek, de akkor nem jöttek össze. Mostanában mintha megint közelednének egymás felé és én félek, hogy elveszítem őt, pedig nagyon szeretem
2015. dec. 24. 16:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaa vagy úgy! Akkor egészen biztos nem nézném jó szemmel. Beszélj erről a pároddal, de ne úgy, mint aki hisztizik, vagy féltékenykedik. Csak szimplán kérdezz rá! :)
2015. dec. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kinek mi. Nincs kőbe vésve, hogy ez meg ez megcsalás ilyen és ilyen feltételek között. Ha neked rosszul esik és úgy érzed, bizalmatlanságra ad okot, ha szerinted megcsalás, akkor az. Engem mindenesetre nagyon zavarna. Hát még úgy, hogy korábban akart tőle valamit, és most úgy érzed, lehetne is belőle több, mint barátság.
2015. dec. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A reszemrol ez mar kozeledne a megcsalashoz, es kiakadnek rajta, amugy se puszilgasson mas noket, akkor sem ha baratok. Nem irtad le mit ertesz puszilgatas alatt, en nem arra gondolok hogy megpuszilja ha talalkoznak, hanem hogy elcsattanak a puszik mikozben egyutt vannak. Foleg hogy korabban vonzodott hozza. Es az hogy ezt elotted csinalja taplosag, mivel ennyi esze es egyutterzese lehetne meg ha em is akar semmit. Szerintem mondd meg neki hogy hagyja ezt abba.
2015. dec. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

De mi köze ennek a megcsaláshoz?

És ha az, és ha nem az?

HA a te sejtésed igaz, hogy közelednek és össze jönnek végre, akkor nem megcsalva leszel, hanem elhagyva.

2015. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez rosszabb, mint a megcsalás, igen érzelmek vezérlik.
2015. dec. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor beszélj vele, és hódítsd vissza. Valami hiányzik neki, és egy kicsit már el is veszítetted. De még nem csalt meg.
2015. dec. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!