Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy nő megtudja utáltatni...

Egy nő megtudja utáltatni magát azzal, ha nehezen megszerezhető valaki számára? Mi az ami visszautasításnak minősül egy férfi szemében?

Figyelt kérdés

Úgy érzem bizonytalanság miatt visszautasítóan viselkedem, attól tartok, hogy megsértem a férfi öncsbecsülését. Szinte biztos vagyok benne, hogy bejövök v. csak bejöttem? neki...Nekem nagyon fontos ember, de sokszor már gyömörgörcsöm van, ha találkoznom kell vele, mert nem tudom mit tegyek....már talán kínos ez az egész. Ő is így érezhet??? attól tartok úgy jön le, mintha hülyíteném. De mivel ő sose szólít le, én nem tudom mit tegyek..lehet én is kétségek között tartom őt. Meggyűlölhet? Szerintetek én vagyok a hibás?? A srác egyébként nem vmi nagydumás, szerintem törékeny lelkű...félek, h. megbántom. De én is bizonytalan vagyok...Próbálkozzak nála, v. felejtsem el?


Kérlek írjatok!

Egyébként úgy érzem, hogy összepasszolunk, de valamiért még sem akar összejönni!


20/L



2013. nov. 19. 11:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha az elérhetetlen királylányt játssza akkor igen!
2013. nov. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért ne próbálkozhatnál meg nála? Ha a szimpátia megvan, egy lövést megért. Vesztenivalód a leírtak alapján nem igazán van, nem? Lehet, hogy nem is gondolna erre magától, mert mondjuk nincs sok önbizalma, vagy valami. Ő egyébként mennyi idős?
2013. nov. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz ha valaki nehezen megszerezhető, csak ne vegye semmibe a másikat és ne legyen bunkó.
2013. nov. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

A kikosarazott férfi nyomorultul tudja magát érezni, rosszul esik neki.

De nem tudunk mit tenni, el kell viselnünk, idővel megtanuljuk eltitkolni előletek.

(elég vastagon benne vagytok abban, hogy az érzéseinket nem mutatjuk ki, de ez nagyon off)

Szóval a huzavonával biztosan bántottad/bántod. Főleg ha félénk a kedvét is elveheted, hogy még egyszer próbálkozzon nálad. A többszöri hitegetés/kikosarazás pedig idővel haraggá fog alakulni benne, biztos lesz benne, hogy direkt csinálod, direkt szórakozol vele, és "gonosz szűzk---a" jelzőt kapsz.

Egyértelműen jelezd felé ha akarsz valamit, és NE kosarazd ki, mert te is akarod őt.

Nem tudom mennyire sikerült átgyalogolni rajta, de szerintem most neked kéne egyértelműen közeledni felé, gyakorlatilag a kezedbe venni ezt az ügyet amig össze is jöttök, aztán utána már egy beszélgetés keretében elmondhatod neki, hogy nem szivattad, csak ennyire görcsöltél.

2013. nov. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Úgy érzem nagyon sok lehetőséget elszalasztottam...beszélgettem már vele...de lehet, hogy elbizonytalanítottam azzal, hogy utána nem mentem oda, utána eltelt egy hét, és csak utána találkoztam vele...Nem akartam tolakodni, és lényegében figyelmen kívül hagytam. Olyan buta vagyok, persze utána találkoztunk, de csak köszönésig jutottunk. Ez kiváltó oka lehet egy megsértésnek??? Pedig én tényleg, csak nem akartam tolakodó lenni...


fájdalmas ez nagyon

2013. nov. 19. 11:25
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nos az a meglepő, hogy kell neked egy férfi, és nő létedre nem tudod mit csinálj. :)))

Itt az ideje megszerezned magadnak nem? Ne ezen kattogj, hanem ha kell akkor jöjj vele össze.

Ezen mit kell ennyit variálni? ;)))

2013. nov. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, kedves kérdező, más hogy van vele, csak a saját véleményem írhatom le, de én így érzem:

Nincs senkim sem és vágyom rá, hogy legyen, de nekem sincs sok önbizalmam és nyomulós sem lennék senkivel. Szóval én nem érezném tolakodónak, ha odajönne hozzám egy nő és "bepróbálkozna". Ami azt illeti, valószínűleg örülnék. Nagyon.


Nekem egyszer sajnos volt, hogy egy lánynak mondtam valami triviális bókocskát (~jól állnak ezek a fajta ruhák, vagy vmi hasonló) és utána köszönésnél tovább nem jutottam vele. Igaz nem is hátsó szándékkal mondtam neki, pusztán barátságosan (tehát nem udvarolni akartam), de úgy tűnt, félreértette és utána mintha már került volna, mert zavarta. :\ Szóval ilyen is van.


22/F

2013. nov. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Mert egy nagyon nehezen megközelíthető, bizalmatlan ember...nem tudom, hogyan közeledjem felé ezek után...teljesen tényleg azt érezheti, hogy csak hülyültem. Azáltal, hogy nem olyan közvetlen típus még nehezebb a dolgom úgy érzem...félek, hogy tényleg meggyűlölt. De mivel egyetemista vagyok és még tanulnom is kellene, ez a fájdalom amit okozhattam neki, és magamnak is folyamatosan okozok nem hagy nyugodni, aludni sem tudom ,és nagyon rosszul teljesítek...


Kevés alkalom is, hogy odamenjek, mert szinte sosincs egyedül, a haverjaival van...előttük meg nem hinném, hogy csak úgy meg tudok nyílni..

2013. nov. 19. 11:31
 9/16 A kérdező kommentje:
Kedves Drowd! Sajnos én sem vagyok egy önbizalombomba, férfiak terén pedig igen tapasztalatlan vagyok. Ezért van...
2013. nov. 19. 11:33
 10/16 anonim ***** válasza:
7. Meggyőződésem, hogy amelyik nő egy bókot nem tud értékelni és/vagy félreért azzal jobb nem kezdeni semmit... :)
2013. nov. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!