Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudni szeretném az igazat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudni szeretném az igazat. Mit tegyek? Hogyan legyek minél diszkrétebb, korrektebb?

Figyelt kérdés

Egy régi szerelemről van szó.

17 évvel ezelőtt beleszerettem egy férjes asszonyba.

Nagyon szeretettük egymást, a férje sokat dolgozott, s ő hamarosan várandós lett.

Akkor kérdeztem is tőle, lehetek-e én az apa, de annyira biztosan állította, hogy a férjétől van a gyerek.

Ezután elhidegültünk egymástól, majd véget ért a viszonyunk.

Még nagyon kicsi volt a gyerek, amikor elköltöztek a környékünkről.

Aztán a kapcsolat is megszakadt velük…

Most, ennyi év után ez az asszony elvált, hazaköltözött a szüleihez, a gyerekekkel együtt.

De a kisebbik fiú ugyanúgy néz ki, mint én! Az arca, a haja, a külseje, az alkata, mindenben rám húz!

Még nem vettem fel vele a kapcsolatot, de apasági tesztet szeretnék.


Mit tegyek? Hogyan legyek minél diszkrétebb, korrektebb?

F/50



2015. dec. 26. 04:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Folyt.: persze az is kérdés, milyen viszonyban van a fiú az apjával. Lehet, ki nem állhatja. Ezért először a nővel venném fel a kapcsolatot, de nem a teszt miatt, hanem azért, hogy újból barátkozzatok. Ha a tesztet említed, lehet, soha többet nem áll veled szóba, de ha esetleg te elvennéd feleségül, csak akkor lehetne előhozakodni ezzel.
2015. dec. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
foly.: 2: és ha a te gyereked lenne, akkor mit szándékoznál tenni utána??? Rá íratnád a lakásod, vagy mit?
2015. dec. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Beszélj a nővel. Négyszemközt. Ha más is megtudja, hogy tied a gyerek abból nagyon, nagy botrány lesz. A nő férje eddig is érezte, de mégis fizeti a gyerektartást utána. Ebből még bíróság is lesz, ha kiderül. A nő ezt nagyon jól tudja, és ezért is tagadta le neked, és a férjének is, már akkor, és az eredeti történetéhez tűzön, vízen át ragaszkodni fog. Talán az elköltözés sem volt véletlen. A nők még maguknak sem ismerik el, hogy Qk, nemhogy a szüleiknek. Márpedig ők is megtudnák. Arról nem is beszélve, hogy a gyereknek is nagyon rossz lenne. Hát még az, ha véletlen derül ki, soha nem fog bízni az anyjában, és útálni is fogja - jogosan.

Ha úgy érzed, hogy a tied, akkor a tied. Ha akkoriban lett volna szex a férjével, akkor nem csalja meg veled(is). Örülj neki, hogy más fizeti a gyerektartást, és ne ugrálj.

Ha nagyon akarod, akkor kezdjél ki újra vele, és neveld a saját gyerekedet, fogadott gyerekként, és szeresd, mint a sajátodat, de a testvéreit is. Ezt a "titkot" pedig őrizd meg. Vagy ha már veled élnek, akkor csinálj titokban egy tesztet. Úgy tudom, hogy valahonnan lehet rendelni, és postai úton, interneten, elintézni az egészet. Persze ezt a bíróság nem fogadja el, de ugyanaz, hivatalos papírok, és adatok nélkül. Valahonnan, még az is rémlik, hogy 20000Ft.

Ha csak a nőt nézném, megérdemelné, hogy kiderüljön, és viselnie kéne a következményeit. Őt nem is minősíteném. De még az is lehet, hogy a gyereknek is jobb lenne.

2015. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én megértem ,hogy tudni szeretnéd tiéd-e a gyerek. Szerintem egy ügyvédtől kérj tanácsot. Úgy tudom vannak napok amikor ingyen is lehet tanácsot kérni, ez még semmire nem kötelez.Én ezt tenném a helyedben.
2015. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Találkoztam ezzel a nővel, beszélgettünk a régi és a mai helyzetünkről is. Kedves és közvetlen volt, örömmel beszélt velem Az apaság kérdését még nem említettem, de nem halogatom sokáig.. Az jutott eszembe, hogy amikor hajszál-, vagy fogkefe alapján végeznek apasági vizsgálatot, ez csak a filmekben van?

Igazából azért lenne fontos (szeretném tudni) az igazat, mert szívesen újrakezdeném a régi kapcsolatot; s másrészt nincs saját gyermekem, pedig szerettem volna.

2015. dec. 29. 18:39
 16/17 anonim ***** válasza:
De a gyereknek összetöröd a lelkét, erre nem gondolsz?
2015. dec. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nyolc éves a történet. En ma olvastam, és valahogy a kérdezőnek szurkoltam, hogy az Övé legyen a gyerek. Mi lett a történet vége? Megcsináltattátok a tesztet?
máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!