Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet a társadat minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a társadat minél jobban magadhoz láncolni és elmarni magatok mellől mindenkit?

Figyelt kérdés

2015. nov. 17. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Biztos, hogy ezt akarod? Jól végig gondoltad? Mikor elmúlik a rózsaszín köd, és kiderül, hogy mégsem őt akartad, akkor mit csinálsz vele?
2015. nov. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Ez a pszichopaták egyik ismertető jele ... :-S
2015. nov. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már több éve együtt vagyunk,már nincs az a rózsaszín köd. A pszichopaták jellemzője a nagyonn gyermekkorig tartó ágybavizelés,az állatkínzás és a gyújtogatási vágy. Na,rám ebből a 3ból egyik sem igaz:)
2015. nov. 17. 18:04
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Akkor miert akarod azt, hogy szenvedjen melletted?
2015. nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Egészen mások a pszichopaták ismérvei :-P

[link]


De számos írást találsz róla, amelyekben ugyan ezek vannak felsorolva. Amit itt kérdezel, az a 7-es pont ebben a felsorolásban.

2015. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Miért akarsz kib**aszni a másikkal?
2015. nov. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó,én ezt egy pszichológus előadótól hallottam a főiskolán,hogy ez a 3 jellemző minden pszichopatára jellemző:) nem én találtam ki:)
2015. nov. 17. 19:31
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Ha van egy kis esze valakinek, lelép egy olyan ember mellől, aki magához akarja láncolni és el akar marni mindenki mást.
2015. nov. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Ha ilyen vágyaid vannak, szerintem érdemes lenne egy jó pszichológust felkeresned.


(De ne ezt, akitől azt a kijelentést hallottad, miszerint az a három ismérv 3 jellemző MINDEN pszichopatára. (Feltéve, ha jól emlékszel arra, ami elhangzott akkor tőle.)

2015. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

Ez a bántalmazó kapcsolatok jellemzője.

Én nem akarnék olyan emberrel lenni, aki nem akar önként velem lenni. Eszemben sincs magamhoz láncolni!

A társasági életet is én szorgalmazom jobban, mert a kapcsolatunknak is jót tesz, ha nem csak egymással foglalkozunk.

2015. nov. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!