Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők! Ti hogy bírtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők! Ti hogy bírtatok megbirkózni a tudattal, hogy a "párotok" Karácsonykor nem veletek bújik össze? Ilyenkor sem gondoltatok arra hogy hagyjátok az egészet?

Figyelt kérdés

2015. dec. 27. 17:15
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagyok szerető. De miből gondolod, hogy a szeretőző fél karàcsonykor szexel a hàzastàrsàval?
2015. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
46%
Sehogy mert nem vagyok k-rva
2015. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
77%

Nem csak a szeretők vannak ilyen helyzetben, így az első kettő felszínes válaszolónak érdemesebb lett volna normálisabb választ adnia.

Kérdező: a saját értékeidet fedezd fel, nagyon megéri, hidd el, illetve keress magadnak olyan ismerősöket-barátokat, akik téged más oldalról szeretnek, tartanak fontosnak. Mindez hozzásegít ahhoz, hogy józanabbul lásd egy kicsit az ilyen helyzeteket és értékesebb kapcsolatok felé haladj. Nem lesz könnyű, de megéri.

2015. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
3! Köszönöm. 1! Én nem pont a szexre gondoltam. Egymás karjaiban lenni, simogatni, csókolni, ölelni a másikat, egyszerűen csak vele lenni.
2015. dec. 27. 17:53
 5/49 anonim ***** válasza:
70%
Te a szeretoje vagy nem a szerelme. Ne akarj tobbet! Nem ertem ezeket a sik noket tenyleg, tudjak hogy mit vallalnak be (hogy csak szexre kellenek) de megis mindegyik elkezd utana tobbet belelatni a dologba meg tobbet akarni.
2015. dec. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
53%

Ha szeretné a párját, nem lenne szeretője.

Én sem tartottam a karomban a feleségem, és a barátnőm sem feküdt össze a férjével.

2015. dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
37%

A párom nős ember. A szerelme vagyok, nem a szeretője!

Hogy bírom? Nehezen bírom azt, hogy nincs velem. Nem konkrétan azért, mert karácsonykor nem velem bújik össze. Tudom, hogy otthon sem bújik össze senkivel. Egyszerüen csak hiányzik. De sokat segít, hogy igyekszik könnyebbé tenni nekem is ezeket a napokat, és bár szenteste nem együtt ültünk a fa alatt, reggeltől fél napot velem volt. A többi napokon is tartottuk a kapcsolatot, a mai napot meg teljes egészében együtt töltöttük. Ettünk, ittunk, boroztunk, szeretkeztünk, beszélgettünk, filmeztünk. Nekünk ma volt karácsony :)

2015. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
71%

gondolj bele a szeretod karacsonykor felesegevel ebedel keszulnek kozos kepek ajandekot bontanak zserbot esznek es a gyerekekkkel tasasoznak kozben menybol az angyal szol majd elegedetten faradtan agyba bujnak osszebujva talan szex is van egy hosszu nap utan.Csaladi idil.

Kozben a szeretro tv nez egyedul kortyolgatja maganyossan a bortn se gyerek se csaladi vacsora se jatekok.

Neki csak az eldobott cosnt a maradek jut aki jon panaszkodni milyen faraszto volt a csaladi karacsony

Egy6 gondolkodo no ilyenkor esszbe kap

2015. dec. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
20%

Utolsó, nagyon melléfogtál az elképzeld jeleneteddel:)

24-én, mielőtt hazament tőlem, együtt megebédeltünk.

Gyerekekkel nem társasoznak, mert már igencsak nagyok. Családja elfelejtette megajándékozni. Nem volt családi idill, és nem volt összebújás. Este még otthonról nekem írt.

Én sem néztem egyedül tévét, a gyerekeimmel töltöttem az estét. Beszélgettünk, vacsiztunk, filmeztünk.

Ma pedig megajándékoztuk egymást, és mint már írtam, együtt boroztunk, és élveztük egymás társaságát:)És tudom, ez az együtt töltött nap többet jelentett neki mint az otthoni szenteste meg az utána levő családlátogatások.

2015. dec. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 schamuelson ***** válasza:
54%

Tudom, hogy kivételes eset, de ezzel is szeretném felhívni a figyelmet arra, mennyire téves az általánosítás, meg a tévedhetetlenül kijelentett "nagy igazság", hogy minden szertőként tartott nő ribi, meg hasonlók.

Van egy férfi, akinek a felesége hosszú évek óta súlyos beteg. A nő mozgásképtelen, teljes ellátásra szorul, kommunikációra sem képes már egy ideje. A férj saját maga ápolja, gondozza. Vannak közös gyermekeik is. És van egy harmadik szereplő is a történetben. A férfi szeretője. Aki sajátjaként szereti a férfi gyerekeit, elfogadja, hogy nem léphet a feleség helyébe, sőt időnként segít annak ellátásában. Ugye talán nem kéne elvárni ettől a férfitől, hogy kasztráltassa magát, vagy mondjon le örökre a szex örömeiről? Mind a férj, mind a feleség szülei tudnak a "szeretőről", azaz ismerik, elfogadják. A gyerekek pedig élvezik, hogy nekik három nagymamájuk van.

(Nem kitalált, a három közül az egyik szereplő közvetlen hozzátartozóm.)

2015. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!