Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők! Ti hogy bírtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők! Ti hogy bírtatok megbirkózni a tudattal, hogy a "párotok" Karácsonykor nem veletek bújik össze? Ilyenkor sem gondoltatok arra hogy hagyjátok az egészet?

Figyelt kérdés

2015. dec. 27. 17:15
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
81%

28 ertjuk mi biztos nagyon nagyon szeret de annyira meg sem hogy elvaljon.

Varj itt egy kifogas lista

beteg az asszony

a gyerek miatt a nagyszulok miatt

a haz miatt

var amig megdoglik a nyula horcsoge kutyaja

var amig nyugdijba megy

2015. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
36%
Én olyan boldog párt ismerek akik mindketten házasok. Nem hiszem, hogy a karácsonyi összebújáson filóznának. Egyszerűen csak jól érzik magukat együtt. Az élet nem fekete-fehér. A legtöbb ember pedig nem monogám!
2015. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
38%

Erkölcscsőszök!!!

Látom ismételnem kell magam.


A KÉRDÉS NEM ARRÓL SZÓL, HOGY SZÉP DOLOG-E A MEGCSALÁS, HANEM ARRÓL, HOGY HOGY ÉREZTÉK MAGUKAT, AKIK BENNE VANNAK!


Nem itt kell hirdetni az igét, és főleg nem kell itt ítélkezni.

Így majdnem negyven évesen én is azt hiszem, hogy tudom miről beszélek, és nekem a kérdés értés is megy egyesekkel ellentétben.


Nem gyűjtöttem ki a számokat, de akinek szól az tudja, hogy rá gondoltam, de aki nem biztos benne, arra nem vonatkozik.

2015. dec. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
72%
Ó,majd még te fogsz gúnyolódni rajtunk???? Ha mi erkölcscsőszök vagyunk akkor te meg egy egyszerű curva vagy!
2015. dec. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%

34 ezt én soha nem is tagadtam. Sőt rosszabb vagyok náluk, mert míg ők meghatározzák a saját tarifájukat, addig én annyiért árulom a testem, amennyit fizetnek. Csak engem villanyszerelőnek hívnak. Pedig csak egy közönséges Q vagyok. Még csak nem is Örömlány.

Egyszóval beletaláltál. De ugye nem haragszol, ha az utolsó megnyílvánulásod miatt most nem bu..ak le?

2015. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
61%
nyugodtan,lepereg :)
2015. dec. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
59%

Okosak..szerintetek a szerelmét megtudná csalni bárki is? Na ugye hogy nem...ha megteszi, az már rég nem szerelem:)

És jaa, igét nem itt kell hirdetni:)

2015. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
61%
szerelem es huseg osszetartozik de a huseg orokre szol es hivatalos kotelek
2015. dec. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
Tehát akkor mindenki "szenved" tovább, és várja a nagy változást, ami soha nem jön el.......
2015. dec. 30. 12:31
 40/49 anonim ***** válasza:
53%
37-es. Ha szeretné a szeretőjét, akkor nem vele élne????? Okos :D :D
2015. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!