Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondanátok-e a párotoknak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok-e a párotoknak? Vagy ezt így nem számítjátok megcsalásnak? Mit okoz a kapcsolatban egy ilyen történés elhallgatása?

Figyelt kérdés
Egy kapcsolatban a lány megcsalta a párját kétszer. Együtt maradtak, úgy egy év elteltével a srác egy alkoholos estén elkezdett rámászni egy barátjára, aki am régóta tetszett neki. A lábát kezdte el simogatni, de a lány visszakozott, nem tudni a srác meddig ment volna el. Egy ilyet elmondanátok a párotoknak, vagy mit okoz a kapcsolatban egy ilyen történés elhallgatása?
2016. jan. 1. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Vakhangya legyek, sötét erdőben, ha értem.

1. a lány kétszer megcsalta (csúnya dolog)

2. a srác simogatni kezdte a barátja lábát (homár)

3. Ki itt a pár része?


Az elhallgatás rossz közérzetet okoz, meg feltűnő is tud lenni.

2016. jan. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szóval van egy pár (fiú+lány). A pár közül a lány megcsalta kétszer a fiút A fiúnak van egy lánybarátja, akire rámászott és ez a lány visszakozott.
2016. jan. 1. 12:25
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szánalmasan gyáva dolog az alkoholra fogni az ilyen dolgokat az őszinteség helyett... a lényeg akkor is az, hogy szar kapcsolatban élnek és pocsékolják egymás idejét, akármi is a kifogás. Nem ezt kell elmondani, ami történt, hanem azt,hogy ez nem kapcsolat és ideje továbblépni belőle. N32
2016. jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 RRR ***** válasza:
inkább egyik se mondjon semmit
2016. jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Onnantól, hogy kétszer megcsal a ribizli, onnantól nem kapcsolatról beszélnénk egy normális férfi esetében. Hanem semmiről sem.
2016. jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Na, végre kimatekoltam.. te vagy a srác.Azért tartott ilyen sokáig, mert azt írtad,:"nem tudni a srác meddig ment volna el. " - dehogynem! XD



Ne mondd el, a simogatás nem olyan dolog, ami gáz volna.

A lány meg úgyse fogja elmondani.

2016. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem, én a lány vagyok, aki visszakozott
2016. jan. 1. 14:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Én, ha ilyesmi történne, elmondanám. Nem hiszem, hogy amiatt nem számítana, hogy a csaj már 2x megcsalta. Az más kérdés, hogy a csaj helyében befognám 2 megcsalás után a számat, és egyszer megbocsátanék.
2016. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És akkor azt nem tudod ,hogy elmond-e a pasidnak, hogy a barátod rád nyomult? Mert esetedben semmilyen formában nem történt megcsalás.
2016. jan. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy. Csak a srác nem mondta el a barátnőjének és azért vagyok kíváncsi, hogy ez eltávolítja e őket egymástól ha nem derül ki. Vagy nem is nagy dolog.
2016. jan. 6. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!