Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden férfit el lehet csábíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfit el lehet csábítani? 10 pasiból hány mondana nemet, ha kapcsolatban él és egy számára veszettül vonzó nő bepróbálkozik nála, akit ismer és akiért odavan? 22n

Figyelt kérdés

Bepróbálkozás=falhoz nyomja, megcsókolja, bármi. Őszintén!


Ki mondana nemet? Igent? Miért igent, vagy miért nemet?


2015. szept. 12. 21:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
Ott már súlyos gondok vannak a párkapcsolattal, ha "odavan" valami másik ismerőséért.
2015. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
87%
Van az a Férfi, aki tud nemet mondani. Ezért kell a selejtnek meghagyni a selejtet, és Férfit keresni.
2015. szept. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 opened paradise ***** válasza:
62%

Nemet mondanék és odáig el se jutna,hogy lekaphasson.

1. Nyilván okkal vagyok az adott lánnyal.

2. Már csak azért is,mert azt hiszi,hogy könnyen megkaphat :D

2015. szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 Clark Kent.. ***** válasza:
34%
Hát a csúnya nők nem tudnak elcsábítani senkit sem. Max azokat, akik már annyira ki vannak éhezve, hogy mindegy nekik, ki, csak nő legyen.
2015. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer nemet mondtam, szóval 10-ből egy válaszod már van. A többi 9-ről nem tudok nyilatkozni.
2015. szept. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
0%
Én az asszonyt kivéve minden nőt megdugnék, szóval már oda is álltam a falhoz, jöhetsz!
2015. szept. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Mondtam mar nemet ilyen csajnak mert bnom volt... ha rendben van a kapcsolatom tudok nemet mondani
2015. szept. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
36%

Szemrebbenés nélkül pofoználak fel és szemernyi bűntudatom sem lenne, drága kérdező. Ez tipikusan az az eset, amikor megütök nőt. Ha nekem van valaki, hozzám érni se merjen más nő! Ha szerelmes vagyok, számomra nem létezik más! A buszon, utcán nem szemezek, nem stírölök, átnézek a nőkön és abszolút hűséges vagyok. Ha ezt valaki nem tartja tiszteletben, vállalja érte a felelősséget.


24/F

2015. szept. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Ha lenne párom, soha, egy pillanatra sem gondolnék arra hogy megcsaljam. Lehet bármennyire vonzó számomra, a szerelem az magába foglalja a hűséget. Ennyi :)
2015. szept. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Clark Kent.. ***** válasza:
62%

@22:34


Elég agresszív ember lehetsz. Szégyellheted magad, ha képes lennél megütni egy nőt.

2015. szept. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!