Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez azt jelenti, hogy megcsalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy megcsalta velem a barátnőjét? Jogosan bánt a dolog?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki elég rég óta tetszik, egyik közös barátunkon keresztül ismerkedtünk meg, és tegnap együtt is szilvesztereztünk. Soha nem volt korábban köztünk semmi, ugyanis neki már 3 éve van barátnője. Aztán tegnap kiderült, hogy éppen szünetet tartanak a lánnyal és a srác egész este nyomult rám. Mondta, hogy már nem akar újra összejönni a lánnyal, hogy engem akar, hogy mennyire tetszem neki, hogy belém tudna szeretni stb. Egész este úgy viselkedtünk mintha egy pár lennénk, hajnalban együtt jöttünk át hozzám, szexeltünk is, itt aludt, majd olyan dél körül hazaindult. Rá 2 órára láttam, hogy feltettek egy közös képet a barátnőjével amint együtt ebédelnek, alatta pedig kommentelik, hogy mennyire szeretik egymást. Nem beszéltem azóta a fiúval, de nekem úgy tűnik, hogy semmiféle szakításról vagy szünetről nincs szó köztük és rólam pedig egy szót sem szólt a lánynak. Így utólag elég rosszul érzem magam a történtek miatt, úgy érzem a srác engem is átvert és a lányt is. Elég lelkiismeret furdalásom van, hogy a barátnője háta mögött ilyet tettünk, pedig tényleg nem gondoltam, hogy ők újra összejönnek még.
2016. jan. 1. 23:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Csak azt lehet így átverni aki naiv és hagyja. A srác ügyes volt, ennyi. Gerinctelen, de attól még levarrt.
2016. jan. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Igen azt jelenti es jogosan bant a dolog.
2016. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
100%
Ha elhiszed, hogy nem tudtál róla, miért bánt a dolog? Akkor nem vagy bűnös. Ellenben ha sejtetted...
2016. jan. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

én írnék a barátnőjének.


nem vagy hibás, hiszen nem nyomozhatsz mindenki után mielőtt kavartok... a pasi gerinctelen, de a csaj megérdemli hogy tudja, szóval én írnék a helyedben. (nyilván azzal kezdeni, hogy a pasi hazudott)

2016. jan. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Én is írnék a csajnak, az ilyen undorító ember megérdemli, hogy elhagyják.
2016. jan. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azért bánt ennyire, mert korábban engem is csaltak már meg, és az kiderült... amit pedig akkor éreztem azt nem kívánom senkinek. És akkoriban én is legfőképpen a lányt hibáztattam, mert miért mászott rá egy olyan pasira akivel évek óta együtt vagyok. Persze lehet, hogy neki is azt hazudta annó a volt barátom, hogy szünetelünk/szakitottunk de kitudja... ezért most borzasztó a tudat, hogy én lettem a 3. fél, még ha csak így utólag is jöttem rá.
2016. jan. 1. 23:47
 7/15 anonim ***** válasza:
16%

Ha írnátok a csajnak akkor semmivel nem lennétek kevésbé undorítóak mint a srác.

Egyébként meg ő feküdt le vele. Ennyi erővel, ha én úgy dugok meg egy apácát, hogy azt hazudom neki, én vagyok Jézus Krisztus akkor én is csak kihasználtam az alkalmat.


"Mondta, hogy már nem akar újra összejönni a lánnyal, hogy engem akar, hogy mennyire tetszem neki, hogy belém tudna szeretni stb. Egész este úgy viselkedtünk mintha egy pár lennénk"

Jah, mindezt 2-3 óra leforgása alatt... Ha ennyiből nem tűnt fel, hogy folyamatosan kamuzik azért, hogy ágyba vigyen akkor mit vársz?

2016. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

ja tényleg, ha valakit átvernek, és utána segítő szándékkal akar szólni annak akinek ezzel fájdalmat okozott az nagyon gáz dolog, ugye?... (könyörgöm ne válaszolj, mert egyértelmű a válasz...)


tök érthető, hogy bánt a dolog, de szerintem a legtöbb amit tehetsz hogy szólsz a csajnak, ez nem a te hibád..:/

2016. jan. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
Bicskanyitogató a srác viselkedése, de téged sem ment fel a dolog. :/ Azért elég érdekes, hogy ha neked valaki azt mondja, szünetet tart a lánnyal, belemész egy ilyen kalandba mindamellett, hogy ígér pár hangzatos "beléd tudnék szeretnit". Nem tudom ki a nagyobb "bűnelkövető". De ez nagyon nincs rendjén.
2016. jan. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nézz szembe azzal ami történt és beszélj a lánnyal. Most lehet fájni fog neki, de minél előbb tudja meg h gerinctelen féreg a pasija annál jobban jár. (Ha a csajtól őszintén bocsánatot kérsz és elmondod a teljes történetet szerintem téged nem vagy alig fog hibáztatni)
2016. jan. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!