Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez azt jelenti, hogy megcsalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy megcsalta velem a barátnőjét? Jogosan bánt a dolog?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki elég rég óta tetszik, egyik közös barátunkon keresztül ismerkedtünk meg, és tegnap együtt is szilvesztereztünk. Soha nem volt korábban köztünk semmi, ugyanis neki már 3 éve van barátnője. Aztán tegnap kiderült, hogy éppen szünetet tartanak a lánnyal és a srác egész este nyomult rám. Mondta, hogy már nem akar újra összejönni a lánnyal, hogy engem akar, hogy mennyire tetszem neki, hogy belém tudna szeretni stb. Egész este úgy viselkedtünk mintha egy pár lennénk, hajnalban együtt jöttünk át hozzám, szexeltünk is, itt aludt, majd olyan dél körül hazaindult. Rá 2 órára láttam, hogy feltettek egy közös képet a barátnőjével amint együtt ebédelnek, alatta pedig kommentelik, hogy mennyire szeretik egymást. Nem beszéltem azóta a fiúval, de nekem úgy tűnik, hogy semmiféle szakításról vagy szünetről nincs szó köztük és rólam pedig egy szót sem szólt a lánynak. Így utólag elég rosszul érzem magam a történtek miatt, úgy érzem a srác engem is átvert és a lányt is. Elég lelkiismeret furdalásom van, hogy a barátnője háta mögött ilyet tettünk, pedig tényleg nem gondoltam, hogy ők újra összejönnek még.
2016. jan. 1. 23:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
mondhat bárki bármit, én bizony elmondanám a csajnak. Miért is ne? A csajnak csak jót teszel vele, a srác meg megérdemli amit utána kap:)
2016. jan. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
47%

Nézd!

A többiek már mind leirták mennyire buta, naiv voltál.

Én már nem rugok beléd mégegyet.

Ezt szó szerint beszoptad!

Tanulj belöle inkább, mint kicsinyes bosszun törd a fejed!

2016. jan. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem kérdezd meg a lánytól, hogy egy pár voltak-e szilveszterkor? Ha nem, akkor ne mondj neki semmit és ne legyen lelkiismeret furdalásod. Ha igen, akkor mondd el neki ezt az egész sztorit. Majd ő eldönti, mit kezd vele. Lehet, hogy a srác már rég elmondta neki, mi volt köztetek ő meg barom módon visszafogadta. Azért azzal is számolj, hogy nem fog hinni neked és elküld a francba. Messze állj tőle és legyen rajtad futócipő!
2016. jan. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Először is a szünet nem egyenlő a szakítással. Ha a srác tényleg szakítani akart volna megtette volna és nem szünetelget. 2 ha 3 éve van együtt a lánnyal és vége akkor egyik normális érzésű ember sem kezd el nyomulni rögtön egy másik lányra és tervezgeti vele a következő kapcsolatot! Ez tipikusan olyan duma amivel csak a bugyidat húzza le! Csak mondom ,h ezeket legközelebb gondold át vagy kérdezz rá ,hogy meg tudd előzni az ilyen esteket! A korotokat megkérdezhetem?
2016. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Kurtz Bickle ***** válasza:
Meg mi az, hogy "beléd tudnék szeretni, szóval dugjunk"? Hova tűnt az emberekből a romantika, a kapcsolatépítés?
2016. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!