Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom megcsalt, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt, mit érdemes tennem?

Figyelt kérdés

Bizonyítékom van hogy megcsalt(csók történt), de nem mondta el nekem..Ez csak egy hirtelen gondolat, hogy milenne ha én sem hoznám fel a témát és mintha nem tudnám.. Jajj nem ez hülyeség... Nemtudom mit tegyek..ezt tényleg nem őrölhetem magamban.. Annyira nem szeretnék szakítani, komolyan úgy érzem ha ezt majd megbeszéljuk megbocsájtom neki, ami egy nagy kitolás magammal..de mégis úgy érzem hogy nem vagyok képes szakítani...

Szilveszter óta pár szót beszéltünk csak azt mondta sokat kell tanulnia és azt nekem is(egyetem)...Lehet ezért nem ír vagy hív mert fél velem beszélni? Vagy mert ezzel azt akarja érzékeltetni, tudatosítani hogy közöljem vele hogy vége, lehet ezt várja?

De arra is gondolok, hogy ő fog velem szakítani.. Jobban járnék ha én szakítok? Annyira hülye kérdések kavarognak a fejemben, ezer bocsánat érte, nagyon megvisel ez..Igazából tanácsokat szeretnék, tapasztalatokat, és hogy hogy vegyek erőt magamon, vagy egyáltalán mit tegyek, félek hogy a szakítás miatt összeomlok..soha sem voltam ilyen helyzetben


2016. jan. 3. 00:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
pipázz le egy kommentelőt. kalapból húzd ki a komment számát és azt xd
2016. jan. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Na, akkor kommentelek már egyet, hogy benne legyek a sorsolásban. :D
2016. jan. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
én is kommentelek. de lány vagyok :D akkor velem mit csinál?
2016. jan. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Basszus köszi nektek..:D örülök, hogy 5 válasz lehet valami jó tanács, erre egy játék szervezése folyamatban..
2016. jan. 3. 00:43
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Ha van még csaj, akinek nem jutott bráner, bedobom az enyémet is a közösbe!

(csak a zasszony meg ne tudja)

2016. jan. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szakíts. Nehéz lesz, rossz lesz, de neked kell megtenned. Az, hogy nem keres, az a bűntudatának a jele, valószínűleg nem mer a szemed elé kerülni, mert fél, hogy elmondaná.

Persze a bűntudat csak egy dolog, az, hogy bánja a dolgot, nem azt jelenti, hogy nem teszi meg újra.

Ha meg nem hozod fel a témát, az sem jó, mert az meg fel fog őrölni téged lelkileg.

Ülj le vele beszélni, és add ki az útját a végén. Keménynek kell lenned :)


20/F

2016. jan. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Na, én is válaszolok, hogy bekerüljek a játékba, bár én is nő vagyok :D


Egyébként, jó tanács: ne fojtsd magadba. Igenis mondd el neki, hogy tudod. Csak magadnak ártasz, ha nem mondod el. Az is lehet, hogy nem is emlékszik rá, és nem jelentett semmit, de te közben itt vergődsz rajta majd még hónapokig, mert nem mered neki felhozni. Beszéljétek meg. Ha meg tudod bocsátani (mármint, tényleg, teljesen elfelejteni, és nem két év múlva is ezen őrlődni), akkor nem feltétlenül jelenti ez a szakítást. De egyébként is, ha bizonytalan vagy a kapcsolat kimenetelét illetően, mindenképp rátok fér egy alapos lelkizés.

2016. jan. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt hiszi, hogy nem tudtad meg,lehet hogy felbatorodik es legkozelebb is el az adodo lehetosegekkel.
2016. jan. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle egy találkozót és mondd el neki, hogy tudod és kérdezd meg,h szeretné-e megmagyarázni. Én szakítanék a helyedben de te tudod... ne fojtsd el mert akkor még jobban kibaxol magaddal! Nem lehet minden elől elbújni és úgy tenni mintha nem történt volna semmi mert igenis történt és ez a te életed. Senki nem fog kiállni érted ha te nem állsz ki magadért és nem hagyod magad hülyének nézni! Annyit esetleg lehet ,h vársz egy kicsit ,h hátha elmondja magától
2016. jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott egy régi sztori. Menő srácot sokan irigyelték a barátnőjétől. Addig duruzsoltak a lány fülébe (hogy látták megcsalja, stb.) hogy az szakitott vele. Persze az egészből semmi nem volt igaz. Az egész arról szólt, hogy a srác újból szabad legyen.Ha tényleg szereted ne szakits vele. Jól gondolod, hogy magadat tennéd tönkre.
2016. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!