Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom megcsalt, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt, mit érdemes tennem?

Figyelt kérdés

Bizonyítékom van hogy megcsalt(csók történt), de nem mondta el nekem..Ez csak egy hirtelen gondolat, hogy milenne ha én sem hoznám fel a témát és mintha nem tudnám.. Jajj nem ez hülyeség... Nemtudom mit tegyek..ezt tényleg nem őrölhetem magamban.. Annyira nem szeretnék szakítani, komolyan úgy érzem ha ezt majd megbeszéljuk megbocsájtom neki, ami egy nagy kitolás magammal..de mégis úgy érzem hogy nem vagyok képes szakítani...

Szilveszter óta pár szót beszéltünk csak azt mondta sokat kell tanulnia és azt nekem is(egyetem)...Lehet ezért nem ír vagy hív mert fél velem beszélni? Vagy mert ezzel azt akarja érzékeltetni, tudatosítani hogy közöljem vele hogy vége, lehet ezt várja?

De arra is gondolok, hogy ő fog velem szakítani.. Jobban járnék ha én szakítok? Annyira hülye kérdések kavarognak a fejemben, ezer bocsánat érte, nagyon megvisel ez..Igazából tanácsokat szeretnék, tapasztalatokat, és hogy hogy vegyek erőt magamon, vagy egyáltalán mit tegyek, félek hogy a szakítás miatt összeomlok..soha sem voltam ilyen helyzetben


2016. jan. 3. 00:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is jártam hasonló módon. Szembesítettem, majd leordítottam a fejét. Egy hajszálon múlt, hogy nem szakítottam vele. Szerencsére a mi kapcsolatunk menthető volt.


Mindenképp mondd el neki, hogy tudsz mindenről, majd figyeld a reakcióját.

2016. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kommentelnék én is, hátha engem húzol ki a kalapból :-) Amúgy nem vagyok egy hálátlan pasi típus, szóval akár jól is járhatnál velem, ráadásul szívesen adnék tanácsokat is közben vagy utána, mert voltam már hasonló helyzetben...
2016. jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!