Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért látogat a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látogat a barátom rendszeresen társkereső oldalakat, ha már hosszú ideje párkapcsolatban vagyunk? Mire jó ez neki? Részletek lent

Figyelt kérdés

Lehet kicsit hosszú, de kérlek olvasd el! Másfél éve vagyunk együtt a barátommal. Kevés időt tudunk együtt tölteni a munkája miatt. Régen eléggé kicsapongó életet élt, sok alkalmi kapcsolata volt, aztán egy idő után megunta azokat és komolyabb kapcsolatot keresett. Viszonylag sok ideig volt együtt egy lánnyal, akivel szakított, majd jöttem én. Állítása szerint azt a barátnőjét senkivel sem csalta meg.

Mi is egy társkeresőn ismerkedtünk meg, és ő már akkoriban elmondta, hogy ő több ilyen oldalon is fent van. Miután összejöttünk én töröltem magam, ő viszont nem. Szerintem nem csal meg engem, mivel gyakorlatilag nem is lenne ideje rá, minden szabadidejét velem tölti. Ha együtt vagyunk, mindig kimutatja mennyire szeret, minden rendben köztünk. Viszont emelett, rendszeresen kommentelget más lányok képei alá. A múltja miatt kicsit gyanakvó vagyok, úgyhogy bele szoktam nézni a telefonjába, nem igazán találtam eddig olyan beszélgetéseket, amik megcsalásra utaltak volna, bár szokott lány ismerőseivel beszélni, de azoknak is van párkapcsolatuk. Most nemrég viszont megnyitva hagyott egy társkeresőt, ahol még régebben regisztrált, de a képeket folyamatosan frissítette, a profilképe egy kb 3 hete készült kép. Levelezéseket meg ilyesmiket nem találtam.

Fogalmam sincs miért csinálhatja ezt, miért jó neki, hogy még mindig fent van ezeken az oldalakon, elvégre van barátnője. Ez engem elég rosszul érint. Most azt találtam ki, hogy én is regisztrálok arra az oldalra álnéven,álképpel és megpróbálok flörtölni vele kicsit, hogy lássam, vevő lenne-e rá, vagy pontosan mi a célja az egész társkeresősdivel.

Ti mit gondoltok erről? Miért csinálhatja ezt? Jó ötlet, ilyen módon kideríteni, hogy hűséges-e és hogy miért csinálja? 20/L



2015. júl. 12. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát necces. Normális esetben azt mondanám, hogy szärd le, biztos csak ez a hobbija, de ki tudja. Én a helyedben nem csinálnék kamu profilt. Ha mindenképpen ezzel akarsz menni, akkor kérd meg valamelyik barátnődet, mert ha esetleg lebukna, akkor még mindig lehet véletlen egybeesés, és nem az lesz, hogy még neki áll feljebb, hogy miért is csinálod ezt vele. Főleg akkor, ha igazából nem csal meg. Nem akarod hogy emiatt összevesszetek. Ha meg csak egy barátnőd flörtöl vele, na bumm.
2015. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért ez elég hülye hobbi lenne... :D Arra is gondoltam, hogy lehet azért csinálja, mert a flörtölésről nem tud lemondani. Tőlük nem akar semmit, csak flörtölni, de attólmég ez nem helyes.
2015. júl. 12. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira minden rendben köztetek, akkor miért nem kérdezed meg, hogy mégis miért van fent ??...
2015. júl. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy részéről elmúlt a szerelem és mivel (munkája miatt nincs sok ideje) társkeresőn keresi az újabb lányt és ha megtalálja akkor már megy is...

Míg nem talál megfelelőt, addig "nem akar szólni"...

2015. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Az én exem is ezt csinálta. Így keresett dugópajtásokat.


Egyébként amikor ti megismerkedtetek a társkeresőn, még megvolt az akkori párja?

2015. júl. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már 1 éve szakítottak mikor velem megismerkedett.
2015. júl. 12. 19:34
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az adatlapján egyedülállónak írja magát?

Én biztos, hogy csinálnék kamuprofilt és bepróbálkoznék nála. Megnézném meddig megy el...

2015. júl. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!