Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után, hogy szerezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kotyo12 kérdése:

Megcsalás után, hogy szerezzem vissza életem szerelmét?

Figyelt kérdés
Megcsalt a barátnőm és én kidobtam, de rájöttem, hogy vele volt eddig a legjobb kapcsolatom életembe. Van értelme visszaszerezni?
2016. jan. 25. 18:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy miért csalt meg. Egyébként ha téged szeret és őszintén teszi és TE is szereted akkor van értelme. Bár én sosem fogom érteni, hogy ha valaki szereti a másikat miért érdeklődik más iránt.
2016. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nincs.
2016. jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A baj, hogy nem volt őszinte én velem, amikor már éreztem mi a baj, sőt a szakítást is kiprovokálta.
2016. jan. 25. 18:24
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
Felejtsd el de nagyon sürgősen, undorító egy nő főleg, ha megcsal és még a szakítani sem bír, hanem direkt kiprovokálja, hogy aztán az ártatlanság szerepében díszelegjen, hányingerem van az ilyenektől. Nekem is volt szerencsém ilyennel lenni, tudom milyen érzés, nem tette zsebre amit utolsó találkozásunkkor kapott mikor az arcomba nevetett, beteg az ilyen.
2016. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Inkabb az onbecsulesed szerezd vissza a not meg felejtsd el.
2016. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
hat ja ha masra nem legalabb dugni jo
2016. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne sopánkodj.Ha kiprovokálta a szakitást ő mással kèpzeli a jővőt.Èn nem fogadnèk vissza senkit ha megcsalt engem.De ez az èn vèlemènyem.Van aki nem igy gondolja.
2016. jan. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%

Hasonló helyzetben voltam, mint te, ezért leírom a történetemet röviden.


Engem is megcsalt a barátnőm, de ki annyi volt a különbség, hogy ő dobott ki engem, nem pedig én őt. Naiv fejjel visszaszereztem, aminek az lett a következménye, hogy másodszor is kidobott. Ma már persze másképp látom a dolgokat.


Én azt mondom neked, hogy aki egyszer megcsal, azt nem érdemes visszaszerezni komoly kapcsolatra. Max dugásra. De komolyan nem éri meg tervezni vele.

2016. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Neked ő életed szerelme, de neki nem te vagy az, ha az lennél számára akkor nem csal meg 1x sem, nemhogy 3x.

Ember legyen már benned tartás!

2016. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Sehogy. Mert nincs értelme. Nőként írom.


Az elég gáz, hogy ez a legjobb kapcsolatod, de majd lesz jobb is, aki nem ver át.

2016. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!