Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy barátnőm úgy csalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy barátnőm úgy csalja meg a barátját, hogy nem tud vele szakítani, mert fenyegeti, az is elitélendő?

Figyelt kérdés

Tehát: Másfél éve múlt, hogy összejöttek. A barátnőm fél év után rájött, hogy ez a pasi csak birtokolni szeretné. A pasi megcsalta többször több lánnyal. Van egy más nőtől született gyereke is. Viszont a barátnőm mikor szakitani akart, akkor megfenyegette, hogy meztelen képeit, amit akkor készített, mikor aludt, felteszi a netre. (Mielőtt bárki azt kérdezné, biztos, hogy van kép róla, mert a barátnőmnek egy cd-re irva odaadta, hogy "úgy vigyázzon mit cselekszik").


Telt-múlt az idő, a barátnőm egy táborban dolgozott és megismerkedett a főszervezővel, akivel elcsattant egy csók. Sajnos ez a barátja fülébe jutott és kiakadt rá, hogy megbánja még azt is, hogy megszületett.


Miután hazament, megütötte a barátnőmöt és hozzátette, hogy "még szerencséd, hogy levettem a gyűrűm, mert felhasadt volna az arcod".


Nem szép dolog a megcsalás, de ilyen esetben sem nézendő el? Ember az ilyen?


A barátnőm teljesen össze van törve lelkileg. A szülei támogatják, de fél a képek internetre való kikerülésétől.



2016. febr. 1. 12:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul a képeken még csak nem is valami durva dolgot csinál, csak alszik. Mármint persze meztelenül ez is elég kínos, de szerintem sokkal rosszabb fényt vet a készítőjére. Ha mondjuk aktus közbeni, akkor sejthető, hogy a lány belement a kamerázásba, de így egyértelmű, hogy ráadásul engedélyt sem adott rá.
2016. febr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Keresni valami erősebb barátot és vele közösen leülni beszélni ezzel a sz@rházival. Nem elég h csalja, fenyegeti még meg is üti?


Kérdésre válaszolva, nem, nem megcsalás, viszont ebből amilyen gyorsan csak lehet szálljon ki, mert napról napra nehezebb lesz vagy nagyobb lesz a veszteség.


U.i.: Ezért nem kell tahó fiúkkal kezdeni...

2016. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Bár mondhatnám azt, hogy láttuk rajta, hogy tahó. Annyira beásta magát a kis kedvességével még az én szivembe is az elején, csak aztán jöttek a problémák. És ilyen végenemlátható alagúton vonul, amiben mindig, ha megcsillan a fény, a fény forrásánál a barátja eldugja a likat, aztán keresi a következőt. Kb igy irta le a barátnőm azt, ahogyan érzi magát
2016. febr. 1. 19:37
 14/20 anonim ***** válasza:
Ja, csak a barátnődnek azt kéne észrevenni, hogy hiába dugják el a lyukat, valójában van a ezében egy jó erős ásó, azt kéne használnia. :)
2016. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Pro-kontra érvek ide vagy oda, barátnő dolga szakítani. Ha szívni akar pont jól csinálja.


Kérdező, ne izgasd magad miatta, nem mentheted meg ha nem hagyja. Mellesleg ha nem volt 18 mikor a képek készültek a csávó nem fogja kirakni sehova ha egy kis esze van. A barátnő tudja jól, hogy rég ki kellett volna dobni a srácot. A "falu" vagy mit tudom én miyen közvélemény miatt nem meglépni ezt, szimpla gyávaság.

2016. febr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha úgyis mindenki tud mindent, akkor szerintem hagynia kellene hogy kikerüljenek a képek. Sőt, továbbmegyek, még mielőtt elhagyná (de legrosszabb esetben a képek kikerülése után) írja ki a történetét elég szívhez szólóan és máris senki nem rajta fog röhögni, hanem a pasit nézik le.
2016. febr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Az tényleg kérdés, hogy volt-e már 18 éves a képek készültekor. Ha még nem, akkor a barát bizony nagyon nagy bajban van!

Átadta CD-n a képeket? Ekkora idiótát! Máris lehet menni vele a rendőrségre, és 5 évig terjedő szabadságvesztés néz ki neki!

És nem fog kikerülni sehova, mert a rendőrök fogják lefoglalni bűnjelként.

2016. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Önmagában már a zsarolás is bűncselekmény. Feljelenthető az illető. Ha a bnő nem tesz semmit, nem száll ebből ki, akkor az az ő döntése és onnanstól kezdve magának köszönheti a bajt.
2016. márc. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A barátnőd egy besz@ari,megalkuvó némber,aki megérdemli a sorsát.Bocs,de aki ennyire madáragyú,én azt nem tudom sajnálni.
2016. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ne izguljatok, csak blöfföl. Viszont nyugodtan vissza lehet fenyegetni a kis buzát, ha a barátnőd mégsem akarja sittre küldeni. Egyszerűen valami férfibarát, vagy apuka simán elmagyarázhatja neki, mivel játszik... Előttem már megírták, ez bűncselekmény. Szóval vagy feljelenti, vagy elkotródik messzire.

Egyébként kicsoda ez félelmetes egyén? Valami "genszter"?! :D

2016. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!