Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek nagyon elítélendő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon elítélendő, amit tettem/teszek?

Figyelt kérdés

Azért ide írtam a kérdést, mert itt normális felnőtt korosztály van.


Szóval a történetem úgy kezdődik, hogy 2 évvel ezelőtt megláttam egy férfit, és egyből megtetszett, már akkor éreztem, hogy szeretnék vele megismerkedni, és ha lehet, akkor akár több is.

Ő jóval 40 felett volt akkor már, szinte éreztem, hogy családja, felesége van.

Akkor sokat álmodoztam róla, rengeteget gondoltam rá, de mivel sokkal idősebb is volt nálam, tudatosan próbáltam elfojtani a vágyamat iránta.

Ez 2011 nyarán volt, és annyira tudtam uralkodni magamon, hogy utána 1,5 évig kerültem, nem láttam, csak legközelebb 2013 januárjában.

Persze én egyből megismertem, visszajöttek a régi érzések, mintha tegnap lett volna 2011 augusztus.

Ő természetesen nem tudta, hogy nekem tetszik, meg anno tetszett.

Utána is februárban, meg márciusban is láttam, nagyon tetszett.

Aztán júniusban megtörtént a csoda. :)

2 évvel azután, hogy ő megtetszett nekem, hozzámszólt, már előtte is intett nekem májusban, köszönt, meg mosolygott rám.

Nos, a beszélgetés alatt a tudtomra adta, hogy 47 éves, nős, és hogy tetszem neki, szívesen ágyba cipelne. Elválni nem akar, nem is fog, és hogy találkozhatunk, ha akarok.

1,5 hónapig gondolkodtam rajta, és arra jutottam, hogy annyit vártam rá, akkor miért ne?

Álmodtam is vele, hogy csókolózunk, és olyan jó volt.

Tudom, hogy tőle szerelemre nem számíthatok, de nem is akarnék ilyet, de nagyon vágyok rá.

A héten beszéltünk, és mondtam neki, hogy rendben, láttam rajta, hogy örült neki.

Amikor elköszöntem tőle, kaptam egy csókot, és akkor abban a pillanatban úgy éreztem, hogy igen, megérte ennyit várni.

Van lelkiismeret furdalásom is, bár még semmi olyan nem történt köztünk, de már várom.

Annyit vártam rá, nem jár nekem ennyi?


25/N



2013. aug. 1. 18:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%

"nem jár nekem ennyi?"


Nem. Másnak a rovására nem.


A feleség meg kérdezhetné, hogy "miért érdemlem ezt?", és az a válaszod rá, hogy mert álmodtál róla? Mit szólnál, ha azt mondanám neked, hogy "jár nekem az, hogy tönkretegyem az életed".

2013. aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%
Az az elítélendő, amit ő tesz. :( Ebben a helyzetben előbb-utóbb rajta kívül mindenki sérülni fog, ő meg mossa kezeit.
2013. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
47%

Ezért nincsen a kortársaidnak párja, mert mind az öreg rókákat lesi, Te még hozzám is jobban passzolnál korban, na mindegy

Ha úgy gondolod meguntad répáját, írj rám

21/F

2013. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%

Nem jár neked ennyi.

És tudod miért nem?

Mert nem egy egyedülálló férfiról beszélünk.

Ha kiderülne és ez miatt szétszakadna egy család és ebben neked is szereped lenne és ezt hozzád vágná a felesége, te nem éreznéd úgy, hogy igaza lenne? Mert igaza lenne.

Elítélendő, amit tenni készülsz.

2013. aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy jól néz ki, de emberileg elég nagy patkány...nem adnám meg azt az örömöt neki, hogy még le is fekszek vele.
2013. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
47%

A férfinek van családja, neki kellene kontrollálni magát elsősorban.

A nő, aki szingli, csak azért ne tegye azt, ami neki jó, mert a pasinak családja van? Ha ez a pasit nem érdekli, akkor a nőt miért érdekelje?


Ha a férfi félre akar kufircolni, akkor az már alapban baj. az már csak részletkérdés, hogy talál-e hozzá megfelelő alanyt.

Az már régen rossz, ha egy pasi csak azért nem csalja meg a feleségét, mert minden nő nemet mond neki, ha megtudják, hogy családos. Könnyű úgy hűségesnek lenni, ha nincs kivel félrelépni.

2013. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
87%
Igen szerintem az. Tudod,hogy nős,de nem baj egy kis d.ugás neked mindent megér,nehogy egyszer te legyél a feleség egy ilyen helyzetben.
2013. aug. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
80%
Az a kérdés, te beéred-e ennyivel valóban? Ennyire kevésbé tiszteled saját magadat? Kishitűnek tűnsz és nincs önbizalmad, ha úgy érzed, ennyit tartogat számodra csak az élet. Ez a férfi egy tisztességtelen alak, szeress ki belőle szerintem, mert különben később még sírni fogsz miatta.
2013. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
91%
Én nem ítélkezem, de kívánom hogy egyszer ha igazán szerelmes, és boldog leszel, amikor az imádott férjedtől éppen várod a gyermekedet, legyen egy fiatal lány aki hasonlóképpen elcsavarja majd a férjed fejét, tudván hogy nős ember. Kívánom hogy te magad is átéld azt a fájdalmat amit most te okozol a feleségének és gyerekének..
2013. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
81%
Ebben a történetben két ember fog szenvedni. Hogyha hagyod magad még jobban bele fogsz szeretni és mikor ténylegesen megérted, hogy csak pár menetre kellesz akkor sokkal jobban fog fájni, mint hinnéd. A másik a felesége lesz ha ez kiderül. Jobb lenne h soha többé nem találkoznál vele.
2013. aug. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!