Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi idő után szedtétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után szedtétek össze magatokat megcsalás után?

Figyelt kérdés
Menteném a házasságomat, de fél év után sem vagyok jobban. Sírásban török ki, rémálmok, alvászavar, rossz hangulat, stb. Férjem vigasztal, de tehetetlen és ő is kivan. Így jártunk. Mikor múlik kicsit a fájdalom?
2016. febr. 5. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Elfelejteni nem tudod, csak ki tudod a minden napjaidból zárni és kevésbé rá gondolni. De mindig ott lesz és óhatatlanul is előjöhet bármikor.

A mégcsalás sajnos nagyon rossz és fájó pont egy ember életében. Azzal a tudattal leszünk, mi emberek, ha egyszer megtette, mi van, ha újra megteszi?

Lehet hogy élete hibáját követte el, de nincs semmi veszve. Ha szeret, segíteni fog és kitart melletted és azon lesz, hogy újra vissza hozzon mindent!

2016. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Múlik, nagyon picit, de múlik, ha gondolod szívesen beszélgetnék erről privátban
2016. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan!
2016. febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy megtudtam egy hetre ra kidobtam a volt ferjem es harom nonap mulva mar mas ferjem volt. Osszvissz 6 honapba telt amig tenyelgesen feldolgoztam a tortenteket, azota baratok vagyunk:-)
2016. febr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én részemről szakítottam, bár nem volt a férjem, csak a vőlegényem. Nem is tudtam volna, de nem is akartam megbocsátani. Én nem tűröm senkitől az ilyesfajta megalázást. Kb 1 hétig voltam nagyon rosszul, sírás és hasonlók, aztán már inkább megkönnyebbültem, hogy megszabadultam tőle. :) Voltak szép emlékeink, nem mondom, hogy nem, de többnyire rosszak, ezért viszonylag hamar túlléptem rajta. Viszont 2 évig nem volt másik kapcsolatom mert féltem, hogy megint ilyet fogok ki. Egyébként nem csak megcsalás volt, hanem meg is ütött. És igaz hogy visszaütöttem, de ettől függetlenül megviselt a dolog.
2016. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!