Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerelmes lettem a szeretőmbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a szeretőmbe mit csináljak?

Figyelt kérdés
30/N házas
2016. febr. 10. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Válj el.
2016. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

"Edd meg amit főztél!" Kellett neked félrelépni.

A válás valóban megfontolandó, feltételezem már rég nem jó a házasságotok, különben nem lenne szeretőd.

2016. febr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja aztán őt is megunod aztán őt is megcsalod.Lakva ismerszik meg az ember.De ő is f*ngik,böfög,csámcsog,neki is vannak flúgjai.Azalatt a pár óra alatt mindenki a legjobb oldalát mutatja.De had találjam ki szereted a férjed,nem akarod megbántani,házatok van,elhanyagolt téged stb.Legalább add meg az esélyt hogy egy olyan nővel élhessen aki valóban szereti és nem csak szánalomból van vele.
2016. febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
9%

Nehéz helyzet. Mi nők ilyenek vagyunk, ez csak a pasiknak megy könnyen érzelmek nélkül.

Szerintem ne mond el neki várj vele kicsit.

Ha ugy gondolod később el mondhatod. De akkor vége is lesz, mert ez már nekik túl bonyolult nem akarnak kötődni általában.

Persze ha ő is szeret az más. Akkor vagy válik vagy téged cserél le.

Nehéz.

2016. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Eddig csak ugy unalombol tartottad oda neki?
2016. febr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb, ha elválsz, de csak akkor, ha valóban nem szereted már a férjedet egyáltalán, csak emberként, de nem férfiként.
2016. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jójó, de mit gondol ő?
2016. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
41%
Mi az hogy mit csinálj? :D nem kellett volna rib**ckodni
2016. febr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jah hát nehéz a ribik èlete tudom én.
2016. febr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!