Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki? Szakítsak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki? Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy fél évig eggyütt voltunk egy fiúval,nehezen jöttünk össze nagyon szoros baràtságból alakult ki a kapcsolat,nagyon szerettük egymást de a sok vita miatt szakítottunk.Ennek 5hónapja,szakítás után én összejöttem egy fiúval akivel most is eggyütt vagyunk ( belé vagyok szerelmes csak szeretem),az ex fiú múlt héten felkeresett (neki is van barátnője) mondván,hogy ő még nem tette túl magát rajtam,ahogy én sem..szóval beszélgettünk én elcsattant egy csók ..nembántuk meg,de a csók után csak rá bírok gondolni ,de az a kérdés,hogy lépjek túl rajta és ne gondpljak rá vagy probáljuk meg újból ezzel megsértve mindkét párt..ő utalt rá,hogy simàn ott hagynà a lányt én bizonytalan vagyok,hogy megérné-e 4hónapja vagyunk eggyütt de egy irányú a szerelem(csak ő szeret)


neharagudjatok,kicsit hosszúra sikerült ..



2014. aug. 22. 18:15
 1/6 A kérdező kommentje:
** a mostani fiúnak elmondjam,hogy elcsattant a csok?
2014. aug. 22. 18:17
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak õ szeret, miért játszadozol vele? Az exed sem jobb. Két ilyen szemét alak pont összeillene.
2014. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szakìts a jelenlegi barátoddal! Na nem azèrt mondom, mert èrdekel a boldogságod, csak szegèny barátodat sajnálom. Mi az, hogy nem bántad meg? Lehet hogy èlvezted, de akkor is szègyellned kène magad, hogy a barátod mellett valaki mással csókolóztál. Igenis mondd el neki ès szakìts, vagy ha nem, akkor ezek után legalább próbálj meg álombarátnő lenni ès felejtsd el az exedet. Gondolj bele, hogy ez nem csak rólad szól hanem róla is! Ne játssz másokkal.
2014. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindig azzal jársz, aki utoljára megcsókol? Elég éretlen viselkedés.
2014. aug. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem mindenképp szakíts a jelenlegi barátoddal, ha úgysem szereted, és ha gondolod kezdjétek újra az exeddel, mert lehet, hogy az az 'igaz szerelem'
2014. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Nem bántam meg"... Imádom azokat akik így gondolkoznak...
2014. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!