Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most szakítsak a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakítsak a barátommal és elmondjam a haveromnak mit érzek?

Figyelt kérdés
Nekem van egy barátom több mint 2 hónapja. De közben egyre több időt töltök az egyik haverommal és őt is egyre jobban szeretem. Ha együtt vagyok vele mindig azt várom hogy mikor csókol végre meg:$ Jobban szeretek a haverommal lenni mint a barátommal:( De nem tudom h a haverom ugyan úgy érez-e irántam mint én ő iránta...mert ha együtt vagyunk mindig ölelget meg fogdos úgy hív h bébim teljesen olyan mintha járnánk:)Csak még smárolni nem smároltunk de én akarok:$ Most szakítsak a barátommal és elmondjam a haveromnak mit érzek? Segítsetek:$
2009. dec. 24. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Te egy ribi vagy, a pasid meg egy papucs.
2009. dec. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dobd a pasidat, így úgyis csak szenvednél mellette...a havernak meg mond meg mi a helyzet, max nem lesz szerencséd...de am hány éves vagy te?
2009. dec. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát Köszi szépen hogy leribancoztál...de nem ismersz szóval nem kéne ilyeneket irkálnod...ha meg más hozzá fűzésed nincs akkor meg ne írjál!!!


Amúgy 18 éves leszek.

2009. dec. 24. 21:25
 4/6 bumbi02 ***** válasza:
egyetértek az elsővel, h ha nem is ennyire durva módon fejezném ki... egyedül azért vagy még mindig a pasiddal mert nem mersz szakitani vele, félve attól hogy lehet hogy kosarat kapsz a másik gyerektől igy aztán két szék közé esel.. csak ezért maradtál vele, nem pdeig azért mert szereted... hogyha lenne benned gerinc akkor nem ide irkálnád h mi mondjuk meg mit tegyél hanem amikor elkezdtél összejönni a haveroddal már akkor közölted vna barátoddal hogy bocsi de nemérzek irántad semmit..
2009. dec. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van h nem szeretem a barátom. De az a nagy problémám hogy akárhányszor felhozom a szakítás témát rögtön elkezd könnyezni..és azt mondja megöli magát... Ezért próbálok kevesebb időt tölteni vele hátha könnyebb lesz neki elfelejtenie. Arról meg nem tehetek hogy a haverom tetszik és jobban szeretnék vele lenni mint a barátommal..:S Fogalmam sincs mit csináljak (amúgy sztem nem vagyok ribanc mert félek h egy ember miattam öli meg magát) csak gondoltam ilyen részletesen nem írom le de ezek szerint le kellett vna:S
2009. dec. 25. 19:24
 6/6 bumbi02 ***** válasza:
ezesetben teljesen más igy a véleményem rólad.. de akkor se hagyd szerintem hogy érzelmileg zsaroljon... meg kell értenie hogy nem csak egy csaj él a földön...amit csinál az érzelmi zsarolás és eléggé mocskos dolog azzal maga mellett tartani téged h azt mondja h megöli magát h ha elhagyod.... ezt szerintem igy ahogy van meg is mondhatod neki.. ien esetekben sokszor segit hogyha szembesited nyiltan azzal ami van és amit tesz...én a helyedben ezt - tudom hogy nehéz, és lehet benn némi riziko - megmondanám és elmondanám hogy miért szakitok vele.. a szakitás nem azt jelenti h soha többet nem találkoztok csak már nem lesztek testi-lelkitársak... hogyha pedig esetleg megölné magát (amire szinte semmi esély nincs, ezzel csak fenyegetöznek nem merik megtenni legtöbb esetben) akkor sem te vagy érte a hibás.. saját maga gyötri magába azt hogy csak te vagy neki és nincs semmi más amiért élne...az én párom (nem zsarolásból , csak sokszor emliti) hogy nélkülem nem tudna élni inkább meghalna.. de ő sem tenné meg.. szal én a helyedben még ezesetben is szakitanék vele....nem lehet egy kapcsolat ugy fenn hogy csak azé vagy vele mer zsarol...sztem ezt neki is meg kell értenie.
2009. dec. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!