Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet megfog csalni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet megfog csalni a barátnőm? Nem tudom hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőmel 1,5 éve vagyunk együtt, ő még iskolába jár de én már dolgozom. Az első évben amikor összejöttünk akkor még az otthonunkhoz közeli iskolába járt és nagyon jól megvoltunk. Az idei évben egy másik iskolába ment és kollégista lett. Amikor először megtudtam hogy kolesz lesz kicsit féltem ettől, de beletörődtem, úgy éreztem hogy megbízhatok benne. Az elején mikor bekerült a kollégiumba nagyon néhéz volt ez az egész de végül megszoktuk a távolságot. Azt hittem majd a távolság szétfog szedni minket de szerintem ez fordítva történt, inkább jobban vágytunk egymásra és jobb érzés volt látni őt pár nap után mint akkor mikor szinte mindennap találkoztunk. Eltelt már több mint fél év azóta hogy kollégista lett és még mindig bízok benne. De a múlt hétvégén itt volt nálam és a gépemen bejelentkezett a facbookjára, és bepipálva hagyta azt hogy: bejelentkezve maradok. Nemigen szoktam gépen facebookozni így ezt nem is vettem észre azonnal csak pár nap múlva. Be akartam lépni és láttam hogy az ő facebookjában vagyok. Kiváncsiságból megnéztem az üzeneteit. Láttam hogy elkezdett beszélgetni egy fiúval párnapja. Elkezdtem olvasni az üzenetet. A fiú üzenetein egyértelműen látszik hogy udvarol neki ( mindig találkozni akar vele szünetekbe, mindig mondja neki hogy milyen szép vagy stb. ) a barátnőm még az elején írta neki hogy van barátja, és a fiú is írta hogy neki is van barátnője de nem vannak meg valami jól mostanába. A barátnőmnek a kollégiumba nemigen van szabadideje úgyhogy nemis igen tud vele találkozni csak szünetekbe. De olvastam az üzenetei között hogy a fiú aki nem lakik annyira messze a kollégiumtól meghívta magához a barátnőmet hogy aludjon nála. Azt válaszolta rá hogy jó lenne de nem lehet mert ő hétvégenként megy haza. Erre a fiú kitalálta hogy a jövőhéten, ( amikor is a barátnőmnek bent kell hétvégén is maradnia a kollégiumba) aludjon nála egy éjszakát és ő majd beviszi másnap a koleszba. És a barátnőm erre azt a választ atta hogy megbeszéli még otthon, hogy kérjék ki a kollégiumból és akkor ott tud nála aludni. Azt a verziót is megbeszélték hogyha nem engedik el akkor majd ők megprobálják elintézni ( simán rálehet beszélni a kollégiumi nevelőt hogy engedje el, ez nem lehet akadály). A barátnőmnek nem mondtam el hogy láttam ezt az üzenetet. És most nemtudom hogy mit tegyek. Jövőhéten aludna nála elvileg. Szerintetek várjak és nézzem meg hogy tényleg belemegy az ott alvásba, vagy beszéljem meg vele. Vagy mit tanácsoltok? Mit tegyek?
2016. febr. 26. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Haver nem lehet :D

Ott "alszik" nálla este kakaóznak egyet és külön szobába alszanak...

Az hiba hogy olvasgattal az üzenetei között mert ezek szerint mégse bízol meg benne és úgy tűnik van is alapja a dolognak. Hát cinkes szerintem vond felelősségre. Majd megkapod minek túrkálsz de én nem tudnám elviselni ezt nem hagynám az biztos.

2016. febr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?? Es te ezek utan nem tudod mit tegyel?? Hat eloszor is szembesitsd, aztán lepj tovabb. Velem ezt nem tehetne meg, mar azt sem, hogy egy masik sráccal írogat ilyeneket..


25 N

2016. febr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most beszéljem meg vele vagy inkább még várjak ezzel?
2016. febr. 26. 12:43
 4/11 anonim ***** válasza:

Azonnal szembesitsd vele, kit erdekel, hogy ezé utan o mit gondol majd, hogy turkaltal vagy sem. O nagyot hibázott, ezt nem hagyhatod magaddal tenni, hiszen o MAR el is tervezte, hogy fog ott aludni, es hidd el nem kávézni akarnak.


25 N

2016. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most beszéld meg vele, nem érdemes várni, finoman járd körül a dolgot, hogy hogy érzi változott e a kapcsolatotok, mondd hogy te úgy érzed igen és inkább hagyjátok egymást. A legyünk csak barátok dumába ne menj bele. Előtte pedig magadban döntsd el, mennyire éri meg neked, hogy kihasználjon a csajod, meg tudnál e bízni benne.
2016. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Úúúúú én tuti csendben maradnék, és megjelennék a helyszínen:D akkor is, ha órákat kell várni. Megérné az az arc, persze utána dobnám. :D
2016. febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Èn nem várnèk ès megkèrdeznèm mi a szitu.Èn már ezek után nem biznèk benne soha többet.Az sem szèp hogy bele olvastál a dolgaiba, de akkor ügye nem derül ki.
2016. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én print screen-elném a beszélgetéseket bizonyíték végett, és egyelőre csendben maradnék. Kíváncsi lennék, elmondaná-e utána? Ha nem, akkor szó nélkül kalap-kabát eltűnnék az életéből, tiltanám mindenhonnan. Úgyis tudná, hogy miért kapja. Az embereket meg kell büntetni ilyen esetben, mert azt hiszik, nekik minden jár. Ja, és persze elküldeném az összes ismerősének a print screent egy kamuregről, hogy mekkora k urva. :D
2016. febr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
várj vele. tarts meg minden bizonyitékot és menj el oda. lesd meg mikor bemegy.
2016. febr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2016. márc. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!