Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha tudom, hogy a párom megfog csalni?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt voltunk egy koncerten , ott ismert egy lányt beszélgetett vele és látom hogy a lány barátnőjének bejön a pasim.Beszélgettek is, hozzáteszem részeg volt " nem emlékszik". Összevesztünk, és megtaláltam, hogy facebookon őt keresi, én már előtte letiltottam, de amikor kérdőre vontam azt mondta, hogy velem van nem akar mással lenni.

Mit tegyek?? Segítsetek!! Köszönöm



2014. ápr. 14. 09:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha megfog csalni, akkor szakíts.
2014. ápr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Kicsit zavaros ahogy leírtad nekem. Mi az a konkrét ok amiből te azt veszed le, hogy megcsal majd?
2014. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
meg_fog csalni
2014. ápr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én se értem teljesen. Az hogy keresi a lányt még nem jelenti hogy meg fog csalni téged.
2014. ápr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Együtt voltatok egy koncerten és ott melletted rányomult egy lányra? Nekem valami ilyesmi jön le, de tényleg elég zavaros.
2014. ápr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mit csinálnál? Megnyugtatna, ha csak azért ne tudna megcsalni, mert Te megakadályoztad ebben?
2014. ápr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nekem nem kéne ilyen pasi, aki mellettem rányomul egy lányra. Persze csak azért mert részeg :) Aztán meg még utána azt a lányt keresi össze-vissza.

Nyilván azért keresi, mert érdekli és akar tőle valamit.

Nekem ez nem férne bele. Ha együtt vagyok valakivel, akkor nem ismerkedem mással.

2014. ápr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
25%

Ugye tudod, hogy a legtöbb srác azért lép le, mert elegük lesz a féltékenységből, a nem valós feltételezésekből. Azzal, hogy te féltékenykedsz, beleütöd az orrodat a magánszférájába (facebook) pont, hogy te adsz neki okot, hogy lelépjen tőled, vagy akár megcsaljon. Egyszerűen te hajtod bele. Miért csodálkozol ha elhagy, ha te így viselkedsz? Nekem sem kéne ilyen ember aki hisztizik, a saját privat oldalaimba belekontárkodik, nem hagyja, hogy levegőt vegyek.

Jó tanács: Szokj le a féltékenységről, mert különben mindig elfognak hagyni.

23/N

2014. ápr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
#8 Egyetértek.
2014. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Ő még jobban féltékeny mint én, nem nyomult rá a koncerten csak beszélgetett vele, abból gondolom hogy szakítani akar/ megcsalni nem tudom melyik lesz, mert facebookon az egyiket már bejelölte a másikat meg keresi csak én letiltottam.

Nem tudom így értitek-e csak ideges vagyok nagyon és nem tudok gondolkozni

2014. ápr. 14. 10:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!