Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom fő a bizalom, de 4 hónapig nem leszek itthon és ez idő alatt lehet hogy nem is talákozunk. Szerintetek megfog csalni a barátnőm?

Figyelt kérdés

Így is már kicsit "fenyítve" érzem magam,egy jóképű fickóval dolgozik együtt,konkrétan a főnökével,nem mintha én nem lennék jóképű:),de félek hogy összemelegednek.Vannak fentartásaim a fönökével kapcsolatban,párszor találkoztam vele már.Kinézem belőle hogy megprobálja becserkészni valahogy,főleg ha megtudja hogy nem leszek itthon.

Nagyon ciki lenne bekamerázni a hálló szobát?:))

Amúgy jó a kapcsolatunk,de ennyi ideig nem voltunk még távol egymástól nem tudom hogyan fog reagálni az egész távollétemre.Szexuális életünk kieemelkedően jónak mondható,napi szinten szeretkezünk,van hogy napi 2-szer is.Ja és ne hurrogjatok le ha lehet,tudom páran lefogtok hogy miért nem bízom benne.Bizom,csak ilyen sokáig,nem voltunk távol egymástól.


27/F


2014. dec. 9. 15:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Mennyi ideje vagytok együtt? Amúgy azt tudom mondani, hogyha szeret téged, és eddig semmi jelét nem mutatta, hogy félremenne, akkor pucéran szambázhat körülötte a férfi a rózsacsokrokkal, akkor sem fog neki kelleni. Elhiszem, hogy ez egy új helyzet, ami veszélyeket rejthet. Viszont te mit gondolsz, elcsábítható lennél az alatt a 4 hónap alatt? Nem a saját magadtól való félelmeidet vetíted ki rá?
2014. dec. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Kérdésed több sebből vérzik. Az egyik. Négy hónapon keresztül mire fog rögzíteni a kamera? Nem gondoltál rá, hogy ez illegális? Miért vagy a barátnőddel?
2014. dec. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Ez nagyon gáz lenne. :S

Ha én lennék a barátnőd és ez megtudnám,hogy ilyet csináltál, bármennyire is szeretnélek többé szóba se állnék Veled. És nem azért mert az a félre.ugó fajta vagyok,hanem mert ez durván sérti a személyi jogokat.

2014. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
és nagyon megalázó is lenne
2014. dec. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

ma 15:34


2 éve vagyunk együtt,az első hónap után már összeköltöztünk.

Hogy csábítható e?Nem így nem annak tűnik,nem voltak olyan reakciók,amiért kételkedni kellene bennem.Viszont ennyi ideig nem voltunk külön és nem tudom mit vált ki belőlle.

Nem hiszem hogy az enyémet,én soha senkit nem csaltam meg,és engem se csaltak meg,ami miatt esetleg valami rossz beidegződés lenne.

2014. dec. 9. 15:40
 6/18 A kérdező kommentje:
*bennem-benne
2014. dec. 9. 15:41
 7/18 A kérdező kommentje:

ma 15:34


Természetesen azért mert szeretem őt azért vagyok vele.A kamera csak egy ötlet volt,nem hiszem hogy megtudnám tenni.Csak egy kósza gondolat volt,azért is kérdeztem a véleményeteket.

2014. dec. 9. 15:43
 8/18 A kérdező kommentje:

ma 15:34


Kezdhetsz félni nehogy a párod is kitalálja ezt:))),van olyan kamera,amit bekell dugni hálozatra,és csak akkor kapcsol be ha mozgást érzékel,majd emailba elküldI.Fotóz is és csinál mozgó képet is,egyszerre 50 gb tud felvenni kb.Nekem nincs ilyen,de láttam már hogy van ilyen,úgy hogy hűtlenek belehetnek most kakkantva:))

2014. dec. 9. 15:46
 9/18 anonim ***** válasza:
4 hónapig nem csalnálak meg, de ha megtudnám a kamerát, kettő perc alatt rúgnálak ki.
2014. dec. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

"napi szinten szeretkezünk,van hogy napi 2-szer is"


Akkor szerinted kibírja a barátnőd a szexmegvonást 4 hónapig??!

A válasz: NEM!


Amúgy a legtöbb nő nem viszi haza a főnökét vagy a szeretőjét, mert nagy a lebukás veszélye.

Lerendezik az együttléteket a munkahelyen, kiszálláson, csapatépítő tréningen, céges bulin.

Avagy a szerető autójában, vagy a lakásán.

2014. dec. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!