Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki h meggondoltam magam? (LENT)

Figyelt kérdés
van egy srác aki felvett msn-re beszelgettünk éslhivott vhová. találkoztam is vele az adott helyen ő a haverjaival vt én meg az enyémeimmel. aztán nemjött oda csk köszönt. utánna viszont a haverja odaráncigálta hozzám xDaztán beszélgettünk meg elvoltunk dee egy idö után tul nyomulos lett. és akkor kissé hüvös lettem vele. de olyan vt min egy kullcsancs mindig a nyakamon vt meg meg nyomlut ugy h megfogta a kezem átölet,ölegetett meg iylesmik. aztán bnömnek mondtam hkoptassa le vhogy és akk megmondta neki h én nemaakrok töle semmit. utána persze a csávo odase jött hozzám. de utánais folyamatosan bámult. akkor örültrem h békén hagyott .deee bánom h lekoptattam.:S Meggondoltam magam. mit csináljak??:S
2010. febr. 13. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát szerintem beszélj vele feltétlenül és mondd azt hogy neked túl gyors volt és beijedtél és hogy nem akartad megbántani és hogy érdekel téged csak kicsit lassítson.

L18

2010. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szar helyzet

am hány éves vagy?

2010. febr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
17
2010. febr. 13. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest eléggé gyerekes felfogás a barátaitokon keresztül intézni a "kapcsolatotokat"! Egyrészt miért nem kettesbe mentek el randizni valahova? Hívd el hát ha benne lesz.
2010. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Futurare ***** válasza:

Szerintem is gyerekes volt kissé...


Ha szeretnél tőle még valamit, akkor - csatlakozván az egyik előttem szólóhoz - mond meg neki, hogy túl gyors volt.

Sok szerencsét!


M.H.

2010. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem menj vissza barbizni, a "barátod" pedig szedje elő az actionman figuráit. De előtt szólni ám anyunak, hogy szedje le róla az apró kellékeket, nehogy lenyeljétek, és megfulladjatok tőle.

No comment, de mégis kommentálnom kell. Furcsa egy paradoxon, nem?

Mink' is van?

Egy önbizalom hiányos fiú, akit a haverjai sem tisztelnek. Pl én a legjobb haverom soha nem rángatnám egy csaj elé. Azzal már a csaj szemében egy "alárendelt" egyednek mutatnám be, hogyha most mindenképpen evolucionista szemmel akarnám leírni a dolgot.

Továbbá van egy csajunk is, aki maga sem tudja, mit akar, de valószínűleg az egész találka során pozitív jeleket küldözgetett a srácnak, aztán csodálkozik, hogy a srác meg meri ölelni... Borzasztó!

2010. febr. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és K.A. 17/F voltam
2010. febr. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!