Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mire volt jó?

Figyelt kérdés

Tavaly megcsaltam a párom, kiderült, és elköltözött, aztán megpróbálta rendbehozni, de közben a másik férfival is csaltam. Aztán végül a volt páromat választottam, rengeteget harcoltunk, hogy rendbe tegyünk a kapcsolatunkat, 6 hónap után úgy nézett ki vissza fog költözni, aminek a lányom is nagyon örült, mert apjaként Szerette a gyerek. És majdnem 4 évig nevelte. Én is újra beleszerettem.

Egy nap átjött és közölte, hogy összejött egy nővel, és nagyon beleszeretett, és köztünk vége mindennek.

Én próbáltam neki feljaánlani, hogy élvezze ki, és majd jöjjön vissza, de ő közölte, hogy részéről nem ideglenes. Akkor ismerte meg, mikor kiderült a megcsalás, de nem jöttek össze, csak meghallgatta, és foglalkozott vele, mikor én a másik férfival voltam.

A lányom teljesen összezavarodott, én is.

Aztán rám írt egy hét múlva, hogy azért jött vissza hozzám, visszaadja azt a megaláztatást, amit kaptam.


Ráadásul el is jegyezte ezt a lányt 2 héttel később.


Találtam egy férfit magamnak, aki kedves, és már régóta tetszik, de nem igazán tudom ezt a szitut megemészteni, mert én nagyon szerettem a volt párom.



2016. márc. 11. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Azért hogy leckéztessen. Hiszen leírta. Szomorú, hogy ebben a drámában gyerek is szereplő. Magyarázd el neki őszintén részrehajlás nélkül hogy legalább ő erösebb emberré cseperedjen mint amilyenek ti voltatok . :/
2016. márc. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Te minden férfit meg fogsz csalni mert ilyen vagy,ráadásul mindezt anyaként.Nem találom a megfelelő negatív kifejezést arra amilyen ember vagy.
2016. márc. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Szegény gyerek. Micsoda fantasztikus szülei vannak. Igen, igen, az apja is egy balf*********sz, úgy gondolkodik és viselkedik, mint egy bölcsődés gyerek.
2016. márc. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Máskor legyél okosabb, a lányod meg remélem, tanul az esetből, és nem fogja a te rossz példádat követni. Tudod, ha egy kapcsolat nem jó, akkor vagy megjavítjuk vagy kilépünk, és keresünk mást.
2016. márc. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

#3


Amúgy zsák a foltját a szülők esetében. Két hülye egy pár.

2016. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Na most mi van? Többször is megcsaltad, és most is úgy fogadnád vissza, hogy van egy másik is?? Én sem vagyok egy szent, de ez már túlzás. Főleg hogy mindezt a gyermeked előtt teszed.

Szerintem legjobb lenne ha kicsit egyedül maradnál, hagyjad egy időre a pasikat (max alkalmit ha erre vágysz), mert semmi szükség arra hogy ez mind a lányod előtt történjen. Majd ha kiélted magad, vagy ha tisztázódtak az érzéseid akkor kezdj el újra kapcsolatban gondolkodni.

N

2016. márc. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer elváltál.Találtál egy normális pasit,akit elmondásod szerint nagyon szeretsz,a gyermeked is elfogadta szereti.Erre orrba szájba csalod.Most mit mondjunk mi erre?Jobb ha egyedül maradsz.
2016. márc. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha az IQ-d nagyobb lenne, mint a lábméreted, akkor igen gyorsan rájöttél volna, hogy nem a lányod vér szerinti apját véleményezem, hanem azt a férfit, akit állításod szerint apjaként szeretett.
2016. márc. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek attól még látja, mit csinálsz, persze, hogy össze van zavarodva. Neki stabil háttérre lenne szüksége, akár férjnél vagy, akár nem.
2016. márc. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő megpróbálta rendbe hozni de eközben neked ennek ellenére volt pofád csalni a szeretőddel.Még neki kellett kuncsorogni hogy VISSZAFOGADD.1 éven belül ez a 3-ik pasid és még csodálkozol hogy a lányod összevan zavarodva.Úgy látom sérti a büszkeséged.Legalább most megtudtad milyen érzés és remélhetőleg tanulsz belőle.
2016. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!