Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nős pasiba lettem szerelmes....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős pasiba lettem szerelmes. Mire számítsak? Tapasztalatok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nem ismerkedésnek indult, mégis ugy alakult, hogy egymásba szerettünk. Mindkettönknek van házassága, de nem müködnek. Én 33, ő 45, de nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Őrültség az egész, mégsem tudunk lemondani a másikrol. Már közös otthont tervezünk. Lehet jó is a vége?
2016. jan. 27. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Előbb váljatok el.
2016. jan. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Te életed! Csak hogy tudd szerintem sokkal másabb szebb a világ így eltervezve hogy hú de szerelmesek vagytok egymásba! Csak jön ám majd olyan is hogy ha veled megcsalta a feleségét akkor simán téged is le fog cserélni később! Nem vészmadárkodni akarok de elég esélyes a dolog! Legyetek boldogok meg minden de akkor váljatok el mihamarabb mert amit te teszel a férjeddel és ő a feleségével az kicsit sem szép dolog! Nagyon nem szép! Hidd el én tudom! Mondjátok meg hogy vége aztán álljatok össze és meglátod ő is fingik meg neki is ugyan úgy vannak idióta szokásai amit nehezen vagy lehet nem is fogsz tudni tolerálni! Idő kérdése az egész! Tegyetek belátásotok szerint de a többieket ne csesszétek át tovább!!!! Kérlek!!!!! Neked sem lenne jó fordított esetben! Nézzetek tükörbe!!!
2016. jan. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"de nem müködnek."


Akkor miért nem váltatok el?

2016. jan. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
A férjedbe is szerelmes voltál. Meg ő is a feleségébe. Mégse működik egyik szar házasság sem: miért működne akkor kettőtök közt? Ha a házasságaitokat hagytátok kihűlni, ellaposodni, megcsaltátok, hazugsággal etetitek a házastársaitokat, akkor egymástól se várhattok különb dolgokat. Felrúghatjátok az életeteket, de minek? Pár év múlva ugyanígy fogtok félrekúrni egymás mellől.
2016. jan. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%

En hasonlo cipoben jartam, es jo vege lett :)

Mindketten elvaltunk (persze voltak nehezebb napok...), de egy evre ra megszületett a kisfiunk, es tervezzük a kovetkezőt...

Amíg csak tervezgettünk, probaltuk huzni az időt, feltünk megtenni a nagy lépést, de lebuktunk, és amikor a megcsalt feleség "eldöntötte" helyettünk, mi csak örültünk neki, hogy igy alakult... Ha szeretnétek közös babát, akkor még az is belefér! :) Ne titkolozzatok, hatha lebuktok, es akkor egyenes lesz az út! :)

2016. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó drága, ez még messze nem a vége. Majd pár év múlva, amikor te is rájössz, hogy a drágád félrekúr évek óta, na AKKOR lesz vége a te tündérmesédnek. A jellem ugyanis nem cserélődik, veled ugyanúgy nem fogja megbeszélni a gondjait, hanem titokban félrejár majd. Jó babázást.
2016. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Utolso elotti,nyugtaval dicserd a napot!Mindinjo,ha a vege jo!

Az hogy most hepiben elte,egy

dolog,1-2-3-4 gyerekkel is hagyta kmar ott!

A feleseg eldontotte,ti meg orultetek,mi???

Remelem te is igy jarsz majd!

De azt tudd,ha feleseg viszont ugydont,hogy visszahoditja a ferjet,akkor meg te koppansz!!!

De nem biztos hogy te jartal jobban!!!

2016. febr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%
Irigykedtek, hogy valaki boldog? Vagy titeket is megcsaltak, es ugy hiszitek, hogy az ilyen ember csak rossz lehet? (minden hatter ismerete nelkul...)... Mondjuk ezzel a stilussal meg is erdemelnétek...
2016. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha elváltok, lehet jó vége.
2016. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%

"De azt tudd,ha feleseg viszont ugydont,hogy visszahoditja a ferjet,akkor meg te koppansz!!!"


Valszeg nem fog neki menni.

2016. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!