Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire jellemző, gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, gyakori hogy a kelendő pasik (helyes, sportos, gazdag stb. ) összetörik a nők szívet?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 20:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
26%

OnLány,ez igen drasztikus képecske volt.

Nem szabad ilyeneket ide tenni,mert elrisztod a faágra röppenni készülő nőstény madárkákat.


Ne hallgassatok rá,tessék csak hinni a mézes-mázas rizsának,meg a nagy romnatikába beleesni.

2016. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%
#10: Az önző pszichopata másik szinonimája, úgy bizony.
2016. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 ~OnLány~ ***** válasza:
72%

Akinek nem inge nem veszi magára.

Mert a kérdésnek sok értelme van..már nem azért.


Ha valaki hagyja magát,akkor összetörik a szívét,aki okos az időben átlát a szitán és előbb hagyja ott a másikat.

Ezt akartam a képpel "mondani",bocsánat aki félreértette.

2016. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Pont annyira mint a kevésbé jóképűek. Tudom itt a magányos pasik mind jófiúnak vállják magukat. Én azt tapasztalom, hogy aki irigy az kapcsolatban is rossz. És a megcsalás átverés vagy hazudozás jellemfüggő, nem a külsőé.
2016. márc. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Annyira amennyire a kelendő lányok (szépek csinosak és van intelligenciájuk is) összetörik a pasik szívét.....
2016. márc. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Amennyiben "helyes, sportos, gazdag" lennék, igyekeznék minnél több nőt boldoggá tenni ( egy rövidebb időszakra )
2016. márc. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ez emberfüggő inkább. A jellemtelen alakok akár gazdagok, jóképűek, akár nem, könnyen belegázolnak az ember lelkébe, mert nem érdekli őket. De akaratlanul is össze lehet törni egy szívet. Már az is elég sokszor hozzá, ha beleszeretsz valakibe és ő nem tudja viszonozni az érzéseid.

Az én szívemet kétszer törték össze és ők átlagos, egyáltalán nem sportos, a legkevésbé sem gazdag férfiak voltak. Pedig voltak náluk jóképűbb, gazdagabb, sportosabb férfiak, akik odavoltak értem. Az ő szívüket meg én törtem össze. Akaratlanul.

2016. márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hüm. Azért törünk mi nők ilyen pasiktól, nem csak szívileg, de önbizalmilag és mindenhogyan, mert elhisszük, hogy majd mi betörjük a huncut csikót. De ők is eshetnek csapdába. Láttam én már nagyon jó pasit a sarokba gubbasztani a sörével és abban reménykedni, hogy elüti egy repülő.
2016. márc. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem jellemző. Az biztos, hogy közöttük több olyan van, aki elbízza magát, mert "van mire". De nem mindegyik ilyen, egyáltalán. Ezt sztem a sikertelen, magukra igénytelen pasasok generálják, mert könnyebb erre fogni, hogy a csajok rosszul választanak, ha nem őket választják, és hogy csak azért, mert ő nem bunkó és nem hű, de jóképű.
2016. ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!