Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vajon, hogy kerül egy franciaá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon, hogy kerül egy franciaágy és a fal közé legalább 10 hosszú barna hajszál, ha a ház asszonyának félhosszú szőke haja van? Várom a tippeket.

Figyelt kérdés
Segítsetek egy kicsit az én drágámnak, mert az "esküszöm nem tudom" nem valami fantáziadús szöveg. Ennél sokkal jobbat kéne kitalálnia, hogy ne költözzek el záros határidőn belül. Előre is köszönöm a válaszokat, természetesen elsősorban az én kicsikém nevében.
2012. júl. 28. 07:47
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
74%
Nem aludt rokon/barát nálatok mostanában?
2012. júl. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
De, az öcsém. A másik szobában. Eddigi legnagyobb hajhosszúsága egész élete folyamán: 2 cm.
2012. júl. 28. 07:57
 3/49 anonim ***** válasza:
68%

akárhogyan,pl ruháról..nekem hosszú vörös hajam van,találtam már a férjem ruháján szőke/barna/fekete hajat is,110%,h nem megcsal csak pl. nekidőlt vminek..

Szóval,ha ezenkívül nincs okod féltékenységre,szerintem jó nagy hülyeség elköltözni...de te tudod...

2012. júl. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
76%

Kutyaször?? Na jo, komolyan:

valami barna haju baratnöje aki kibontva hordja a hajat nem jart nalatok? Nem muszaly mostanaban. Rolam is ugy lehet megtudni hogy ott jartam hogy minden tele van hajjal.

Aztan esetleg belelep a kutya v. macska es szanaszet hordja. Vagy a huzat.

2012. júl. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
97%

Lehet,hogy tényleg csak bevitte,mivel ha valaminek neki dől,rajta marad a hajszál.



De azért én ebben nem hiszek.Szerintem járt ott valaki...Lehet,hogy rokon? De azt megmondaná.

2012. júl. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Ennyire nem vagyok hülye. Az ágy szorosan a fal mellett van. Azon a felén ő alszik. Alsónadrágban, nem ruhában. Pláne nem utcaiban. A földön találtam már egyet-kettőt korábban is, a szoba közepén persze. Arra azt mondtam, hogy biztos a ruhájával hozta be, kit érdekel. De ez az ágy mellett egy két centis résben van. Nem egy, nem kettő. Vagy 10. 40 cm hosszú szőrű kutyát pedig ritkán látok sajnos. Nincsenek ilyen hosszú hajú közös ismerőseink, eddig azt hittem, hogy soha nem is járt itt ilyen paraméterekkel rendelkező hölgy. Ja és a két matrac között is leltem a hajkorona maradékaira, most hogy jobban utánanéztem a dolognak. Ami ezek után gyanús lehet, hogy az utóbbi pár hétben szokatlanul kedves és bújós volt, ami amúgy már jó rég óta nem volt rá jellemző.
2012. júl. 28. 08:12
 7/49 anonim ***** válasza:
72%

-szerzett hajszálakat és betette oda hogy téged bosszantson.

-az öcsédnek megengedte hogy nálatok dugja meg a csajt.

-ugyan ezt egy haverjának engedte meg.

-az öcséd akar kitolni a pároddal és betette oda a hajszálakat.

2012. júl. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
60%
Gondolj bele: ezer mas helyen megcsalhatna, ha akar. Csak nem annyira hulye, hogy a kozos lakasban, a sajat haloszobatokban tegye mindezt. Ha tenyleg ezt feltetelezed rola, akkor ott van mas gond is, nem csk az a par hajszal. Ne a hajszalakrol beszelgessetek, hanem arrol hogy a bizalom hova lett es hogyan allithato helyre.
2012. júl. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
65%

Hacsak nem mosodában mosatod az ágyneműt.

Egyébként hálószobába, a felsőruházattal véletlenül hazahordott, odaragadt hajszálakat elég nehéz pont ott "elhullajtani", mivel ez eléggé privát szféra.


Azért mielőtt elhamarkodottan döntenél, gondolkozz: amikor beköltöztetek, vagy be-bútoroztátok, vagy a szőnyeget leraktátok stb. volt-e valaki olyan segítség, vagy esetleg az üzletben, ahol a szőnyeget vásároltátok, volt-e ilyen eladó stb.

Kár lenne néhány hajszálból azért egy életre szóló döntést hozni, és a kicsikédet egy életre megfosztani az apjától. Ő mindkettőtöket egyformán szeret, és az apujára ugyanúgy szüksége van, mint terád. Legalábbis ő biztosan így érzi.

2012. júl. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
92%
10 hajszálról van szó nem egy ráragadt hajszálról.
2012. júl. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!