Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért áll szét néhány rövidebb...

Miért áll szét néhány rövidebb hajszál a fejem tetején, miközben a többi hosszú?

Figyelt kérdés

Nos, igazából fél éve hagytam abba a vasalást, de viszont azt is csak 1 évig csináltam és volt hogy heteket, esetleg egy hónapot is kihagytam + a hétvégék, volt hogy heti 2x és az egész nyarat 1-2 map kivételével.

De mivel növesztem ezt abba hagytam, erőt vettem magamon és egyszerűen csak letettem, de előtte vágattam a hajamból 2-3 cmt.

Viszont felül van néhány szál, de vékonyszálú hajam ellenére nem tudom, hogy ennyire eltört-e az a pár hajszál vagy esetleg ezek babahajak lennének-e. Bár én utóbbit elöl veszem észre, talán mert az mindig előttem van.

Esetleg valami megoldás?:) A fodrászom azt mondta megkell várni amíg lenő, nem tudok kezdeni vele igazából semmit.

Annyira nem rövidek, de inkább a frufrumnál elől fentebb vannak ezek a szálak a választékomnál és pár szál még a 2 oldalon.

Használok balzsamot a hajhosszra és herba vita hajszeszt a hajtövekre.

Illetve hajvégápoló olajat, egy házi almaecetes hajlondícionáló diy hajsprayt és ugye sampont.


Köszi előre is!:)


2014. szept. 8. 17:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!