Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan derítsem ki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki hogy megcsal e a barátom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy egy-két elég szép +18 as sms-t találtam a telefonjában amikre válasz is érkezett- nem direkt kutakottam sose tennék olyat egy konkrét smsre voltam kováncsi egy utalásra ami engem is érint de az ő számlájára jön ezért nyitottam meg az smseket hogy az megjött e még mielött valaki mondaná hogy nem szép dolog más telefonjába belenézni - tehát biztos nem tévesen küldték neki mert választ is küldött (és nem elutasito válasz) csak az a baj hogy nem gyanusithatom meg egyből mert néha kölcsön szokta adni a telefonját az unokatestvérének így most nem tudom hogy ő vagy az unokatestvére nőzget e.Vagyis hogy melyikük smsezget. Ha tőlük megkérdezem nyilván nem fogják bevallani egyik sem akármelyik is volt ez nyilvánvaló. Megpróbáltam kideriteni a nőcske számát online tudakozon de titkositott ogy nem adta ki a számhoz tartozo nevet (20-as szamrol van szo telenoros). Probaltam a sajat telómról rejtett számmal felhívni hátha hangról esetleg megismerem de folyton hangposta jelentkezik ezért arra is gonoltam hogy a nőnek esetleg 2 száma van egy normalis es egy amit csak a barátom vagy az unokatestvere tud ezért arra is gondoltam hogy a barátom telefonjáról hívom fel de nem tudom az mennyire jo ötlet. Arra gondoltam nem szolok bele mert megismerné hogy női hang. Abban bizom hogy ha felveszi eseteg bemutatkozik vagy kimondja valamelyikük nevét de ez szerintem elég valószinűtlen. Valakinek ötlet hogyan derithetném ki melyikük volt?

2016. ápr. 1. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindig az egyenes beszéd a legjobb, szimplán rákérdeznék, a reakciójából úgyis látod, hogy mi van.


Ha nagyon trükközni akarsz, kérdezz rá az unokatesónál, amikor párod is ott van, az ő reakciójából még könnyebben leszűrheted, hogy mi van. Vagy írj neki más számról hasonló stílusú sms-t, nem kell aláírni, és ha tényleg ő írogat a csajnak, úgyis válaszolni fog rá, mert azt gondolja majd, hogy tőle jött.


De mondom, szerintem simán kérdezz rá.

2016. ápr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én még próbálkoznék másik számról hívogatni és megtudni a nevét.

Ez után szembesíteni az üzenettel a páromat, a reakciójából úgyis kiderül, hogy most mi van. Hiába mondja, hogy nem az övé, látszani fog, ha kamuzik.

2016. ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Már most is túl sokat nyomoztál, nem szabadott volna. A bizalmatlanság nagyon rosszat tesz a kapcsolatnak.


Meséld el neki a sztorit úgy, ahogy van. Ne szembesítsd, ne gyanúsítsd, csak annyit mondj neki, hogy ez történt, ezt láttad, és szeretnéd tudni, kell-e aggódnod vagy sem. Ne azt érezze, hogy vád alatt áll és meg kell védenie magát, hanem azt, hogy segítséget kérsz tőle ahhoz, hogy megerősítsen és hogy tudj bízni benne. Ha ezt meg is adja neked, akkor minden oké. Ha meg tényleg valaki más van a háttérben, akkor is jobb, ha most derül ki, mint később, inkább mondja el és ne kezdődjön el a titkolózás, trükközés.

2016. ápr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Egyertelmu, hogy csal. Az mese, h kolcsonadja a rokonanak a telefonjat. Sajnos az embereket ellenorizgetni kell idonkent, mert a bizalommal sokan visszaelnek.

En kerdes nelkul rugnam ki azonnal az ilyen pasit.

N

2016. ápr. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon kötődsz hozzá, ha nagyon nem lenne senkid nélküle, ha nagyon sokat kapsz tőle, akkor várj a rákérdezéssel..az ilyen esetek 30 százalékában nincs félrelépés, de a 70-ben igen..namost ha ő pont a 30-ban van?


Nem derül ki a kérdésedből milyen szintű a kapcsolatod a pasiddal..ha csak kézenfogva sétálgattok, esetleg nagyritkán összefexetek, és nincs több igénye, pedig neked lenne, akkor viszont lapátratenném..

Ha minden szabadidőtökben ágyban vagytok, és jól érzed magad vele, akkor gondold át..


légy résen, de úgy, hogy ne csapjon át az egész gyűlölködésbe, vad féltékenységbe...


Sajnos nem tudom milyen élettapasztalatod van pasi téren, így nehéz...

ne is válaszolj, mert nem tudom a megoldást.

2016. ápr. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A barátod számáról , küldj egy sms-t ,hogy megváltozott a telefonszáma , és írd oda a tiédet. Aztan mikor már te beszélsz vele , valahogy szedd ki belőle .
2016. ápr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!