Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltad valaha a férjed?

Figyelt kérdés

Mi történt amikor kiderült? Illetve ha csak a gyanú van meg, hogyan próbáltad titkolni? Milyen magyarázattal próbáltad elaltatni a gyanút?

6 éve vagyunk házasok, gyerekünk nincs, mindketten dolgozunk anyagi problémánk akkor sem lenne ha külön kellene folytatnunk. Minden remekül müködik közöttünk szeretjük egymást, nagyon mély a kötődés, szexuálisan is nagyon összeillünk,heti háromszor is szeretkezünk, randizni járunk, vacsorázni, moziba stb. Azonban elkövettem egy szörnyű hibát az egyik kollégámmal egy céges utazás alkalmával. Kicsit többet ittunk és valahogyan egy ágyba kerültünk. Csak szex volt semmi több érzelmek nélkül.

Sajnos ő sokkal többet akarna és különböző csatornákon keresztül azóta is keres. Én mondtam neki, hogy ami történt megtörtént, de én semmi többet nem szeretnék és ezt is bánom. Ugy érzem ami akkor történt azt nem is én tettem, mivel nem tudnék egy olyan dolgot sem említeni amit pozitivabbnak látok benne, mint a férjemben.

Néhány morzsát a férjem is elkapott ezekből az infókból és erőssen gyanakszik, de konkrétan semmit nem tud. Gyakran említi, hogy valami biztosan történt akkor.

Nagyon nem szeretném őt elveszíteni, de ha bevallom biztosan válás lesz belőle. Ugy érzem az lenne a legjobb ha soha nem derülne ki és az életem egy sötét elzárt történése lenne. De sajnos nem tudom mit mondhatnék és hogyan kezeljem.

Mivel én is tudom, hogy amit tettem megbocsájthatlan ezért nem olyan válaszokra számítok amiben ezt ecsetelitek.

Tanácsot kérek, olyanoktól akik jártak hasonló cipőben és sikerült megoldani a problémát.



2015. jún. 9. 15:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Ez már volt ma feltéve.
2015. jún. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én nem válnék el, ha kiderülne, hogy csak egyszer és nem jelentett semmit. Ha gyanús, ki akarnám deríteni, de ha csalnának, arról meg inkább ne tudjak. Nehéz dió ez! Változtass e-mail, telefonszámot. Vagy csak tagadd le, hogy nem történt semmi, csak az ő fejében és zaklat. Aztán a férjeddel kézen fogva kérhettek távol tartásit. Nyilván ezt csak akkor, ha egyértelműen és 100 %-osan a tudtára adtad, hogy nem akarsz tőle semmit és még akkor is keres.
2015. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
2 Milyen "ember" az aki egy ilyen alja tanácsot ad?
2015. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

*Vagy csak tagadd le, hogy nem történt semmi, csak az ő fejében és zaklat.


Gratulálok.

2015. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Bence_ ***** válasza:
Miért írtad ki újra?
2015. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mert a válaszokat továbbra is várnám, de a másik kérdésnél teljesen félre ment a téma egy erőszakos nőgyülülő miatt.


Remélem itt ujra indul.

2015. jún. 9. 22:21
 7/14 Bence_ ***** válasza:
Milyen választ szeretnél látni?
2015. jún. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó hogy irányított választ szeretnék kapni.

Minden embertől a saját véleményét és alapvetően nem csak a tanácsok érdekelnek, hanem a személyes tapasztalatok is, mivel igazából arra vagyok kiváncsi, hogy ki milyen következményekkel szembesült és hogyan tudták megoldani a problémát.

Nehéz megbirkóznom a lelkiismeretemmel és szeretném a férjemnek bevallani amit tettem és a bocsánatáért esedeznem, de félek elhagyna. Nem mondanám őt féltékeny tipusnak, de ha arra gondolok hogy fordítva történt volna vagy beleélem magam a helyzetébe arra a következtetésre jutok mindig, hogy jogosan hagyna el.

Aki ilyet tesz az nem nagyon érdemel második esélyt és ha meg is kapja a régi bizalmat lehetettlen visszanyerni.

Mindig megmarad egy kapcsolatban, hogy te megtetted.

Ha pedig igy lenne a boldogság visszanyerhetettlen.

Ezért van az hogy szeretném elmondani és ha kell vezekelni a bünömért, de elveszíteni őt nem.

Sokszor undorodom magamtól is, hogy tehettem. Gyenge jellemnek tartom magam, aki képtelen volt logikusan gondolkodni ebben a helyzetben.

2015. jún. 10. 08:36
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

*Sokszor undorodom magamtól is, hogy tehettem. Gyenge jellemnek tartom magam, aki képtelen volt logikusan gondolkodni ebben a helyzetben.



Egy okos ember előtt ezzel a szöveggel csak lejáratod magad.Ráadásul az "egyszer volt csak"-ez is hazugság. Mert aki után úgy megy egy fazon mint te utánad a második, ott tuti nem egy alkalom van, hanem kapcsolat.


*Tanácsot kérek, olyanoktól akik jártak hasonló cipőben és sikerült megoldani a problémát.


Kaptál tanácsot: őszinteség, és egyenesség-de az nem tetszett. Pedig az vezet célra, mint ahogy irtam is neked a másik kérdésednél.



Vigyázz, mert a gyáva kegyes hazugság vegyitve az őszinteséggel-még rosszabb combó, és még több baj okozója.


Véleményem szerint elfogod veszteni a fazont ha nem vagy 100%-ig őszinte, és egyenes.

És eszedbe ne jusson ezt a "csak egyszeri alkalommal gyengültem el" szöveget nyomni-ha nem akarsz bukni hatalmasat.

2015. jún. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Még annyit: Sokszor az egy lapra feltenni mindent-és vállalni a teljes igazságot lépés a legjobb és legcélravezetőbb.

Nálam mindig bevált. Bármivel kapcsolatba is léptem.

2015. jún. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!