Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a feleségem. Válni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a feleségem. Válni szeretett volna. Utána meg vissza akar jönni hozzám. Mondtam, hogy ha félrelépett akkor valszeg a házzasságunkból hiányzik valami. Ha nem jó velem a szex, vagy nem figyeltem rá akkor miért nem beszélte meg velem. Nem igaz?

Figyelt kérdés
Én meg ha ló nincs a szamár is jó felállásban a szamár szerepét nem kívánom betölteni. Éppen ezért már én akarok válni. Nem akarja elfogadni.(öngyilkossági kísérlet, depresszió megjátszása). A szörnyű az egészben, hogy csak azután gondolta meg, hogy mégis velem szeretne maradni, miután közöltem vele, ha válunk akkor nem csak papíron hanem a családi házunkból is költözöm. Úgy szerette volna ha itt maradok finanszírozom a családi kasszát. Úgy érzem nem volt a házasságunk alatt különösebben nagy gond, sem kapcsolati sem szex téren. De mindegy, a szexuális életünk jobb és intenzívebb mint a kapcsolatunk kezdetén.

2016. ápr. 2. 20:20
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
77%
17-es vagyok -Ha szeretett volna nem csal meg,-az ,hogy szexelsz vele mindent el símít majd-le nyeled a békát és ő meg legközelebb is át fog verni,most nyeregben érzi magát-hiszen minden a régi...De mivel te ilyen szinten ragaszkodsz hozzá-a te dolgod,légy boldog az a lényeg. De full ki használ az biztos és ne haragudj de buta is a nejed-mert akit így szeretnek az normális esetben nem kufircol félre!
2016. ápr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Tisztelt 17-es. Ezekből az jött le, hogy meg akarok bocsájtani? Kb. fél év mire mindent elrendezek, és ehhez szükség van egy eggyütműkődő feleségre. Mivel a házasságomban nem léptem félre nem bántottam mindent megtettem a házasságunkért, ezért nem most fogom elkezdeni a félredugást. Viszont a jövőt nem vele képzelem el, így amiért megdolgozok nem vele szeretném megosztani. A szex meg jó. Mivel bűntudata van ezért kiélvezem azt is amit eddig nem, vagy csak ritkán lehetett. Mivel a válás utáni életemre van hölgy jelentkező, nem fog nagy törést okozni egy félrekúró, bankszámlának néző feleség elhagyása.
2016. ápr. 24. 22:42
 23/38 anonim ***** válasza:
82%

Logikusan gondolkodsz,kérdező.

El*kúrta az életét,egy kis kufircért.

Nagyot tévedett.Nem kellett volna.Te a normálisabbak

közé tartozol,az ilyent meg kell becsülni.

Mert nagyon téved,ha azt hiszi,ezután talál majd magának tőled rendesebb párt.Nehezen.....

2016. ápr. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kedvem belemenni a részletekbe, de felesleges itt erőlködnöd. Nagyon jól gondolod, ezt a nőt ki kell rúgni. Ahogy a többiek is írták, hogy két szék között a padlóra került. És most hozzá kapaszkodna vissza. De nem szabad hagyni. Te megbecsülted, ő meg nem. Ennyi. Olyat kell szeretni, aki viszont szeret. Ha már megtette nem szeret. Tudom milyen, amikor az ember párja éjszakázik, keveset vannak együtt. De eszem ágában nem lenne őt megcsalni egy két éjszakáért. A másik is csak ideig óráig jó. Értelmes okos ember nem rúg fel egy jó kapcsolatot. Ha meg még is ilyet tenne, előtte meg lehet beszélni.Ha meg nem akkor lehet szakítani/válni..stb DE a becsület,önbecsülés megmarad. Én az ilyet férfiban is szemen köpném, nem hogy 2 gyerekes nőként. És ha már válásról van szó, nem csak testi de érzelmi megcsalás is lehet. Lehet, hogy szereti a másikat, de hogy téged már nem az tuti. Mert akkor megfogta volna a kis kezed és leültetett volna beszélgetni. Nem tudom mennyi idősek vagytok, és mióta vagytok házasok, de ennek vége. Sajnos ő lépett ki előbb. Értem, hogy dühös és csalódott vagy. De idővel rájössz, hogy ez a "bizonyítási vágy" felesleges. Én is jártam ebben a cipőben. De hidd el annál nincs dicsőségesebb pillanat, mikor ráébred, hogy elvesztett. Mert téged csak biztos pontként tart /tartott. De azért gondolj bele, ha veled megtette mással is megfogja. És ha te ebből kilábalsz tiszta lelkiismerettel vetheted bele magad az életbe. Nem tudom, hogy a gyerekekkel mi lesz, de egy 2 gyerekes anyuka azért nagyon nehezen tud ismerkedni. (Főleg ha fiatalok vagytok, mert szerintem azok 20+30+) Azért is írom, hogy ebbe ne menj bele, mert ez a nő nagyon tud téged mézes mázos madzagon rángatni. És beleeshetsz abba a hibába, hogy jajj megsajnálod. Pedig ez a nő csak szánalmat és megvetést érdemel. Nem védlek, mert nem tudhatjuk, hogy te hogy viselkedtél vele, de szakíthatott volna, ha nem lett volna jó. Így is úgy is ez lett volna a vége. Csak tudom, hogy könnyebb két vasat tartani a tűzben. És még egy dolog. Ne hibáztasd magad. Fog ő még neked könyörögni (tapasztalat), de ne dőlj be neki. Nálam is ez volt, hogy "megtett volna mindent", de kétszer nem követem el ugyan azt a hibát (még akkor sem ha átbeszéltük mi volt). Az ember nem igen változik, mert ha tenné, már a kapcsolatban megtette volna. Igen, és a csattanója a dolognak, hogy mondtam neki, hogy nem hagyjon békén már boldog vagyok a mostani kapcsolatomban, nem kellett két hét sem és már nője volt. Úgyhogy erről ennyit. Megcsalás meg olyan, hogy aki egyszer megteszi az többször is. De nyugi, őt is megfogják. Sőt a pasinak is lehet lelkiismerete, hogy egy férjezett gyerekes anyával kezdett ki. Ne hagyd, hogy a pénzért, kényelemért kihasználjon. Még akkor sem, ha a gyerekekre hivatkozik. Szerintem az ilyen nem is való anyának. Mert inkább a gyerekeivel foglalkozzon, mint pasikkal. És ki tudja, hogy hányszor csalt meg. Amúgy hogy derült ki? Elmondta?


A lényeg, ne engedd, hogy még jobban megalázzon és kihasználjon.


25l

2016. ápr. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Kedves 24-es. Sajnos lebukott és válni akart. Akkor viszakozott rögtön amikor közöltem, hogy rendben váljunk de én költözöm. A közös dolgainkat megszüntetjük, és mindenki éli tovább az életét. Egész eddig a szeretőjével akart lenni, innentől viszont velem. Ez a része szánalmas és megalázó számomra. Tudod amikor mindent megteszek a családunkért nem szórom el a pénzünket nem vagyok szenvedélybeteg ami miatt útálni kellene, igy szar érzés. Ezek után a legnyugodtabb ember fejében is megfordul az ilyen- olyan bosszú gondolata. Azzal, hogy már nem szeret tisztában vagyok, miért kellene nekem szeretnem. Úgy érzem nekem is jár egy kis boldogság más oldalán.
2016. máj. 3. 12:09
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Jár,sok boldogságot kivánok neked!
2016. máj. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértem az érzéseidet bár nekem fura,hogy még ezek után lenne "gusztusod" szexelni vele.

Nálam alapból válóok a megcsalás.Főleg így ebben a formában.

Mindenesetre azért elgondolkodtató,hogy ha jó volt a szex akkor mit nem tudsz megadni neki?

Talán kedvességet,elegendő figyelmet,stb?

F40+

2016. máj. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
0%
40+ férfi,te sosem csaltál meg senkit?
2016. máj. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
26-os. Köszönöm. 27-es. Még szűk öt hónap mire elrendezem a dolgaimat, és nem akarom szex nélkül tölteni. Ez egyébként nálam is válóok. Amit hiányolt az az odabújás, ölelgetés hízelkedés. Nem nyaltam faltam állandóan, és volt aki ezt megtette. Ennyi. Külön kihangsúlyozta, hogy nem szereti a nyálas pasikat. Tisztelt 28-as. Nem párkapcsolatban sohasem csaltam meg az aktuális párom. Ha nem ment, vagy mással akartam lenni, mindig volt annyi gerinc bennen, hogy először lezárom a kapcsolatom, és utána lépek a másik felé. Csúsztam le így nőröl, ez is igaz. Legalább a becsületem megmaradt, és mivel így szakítottam az exeimmel kivétel nélkül jóban vagyok. Mondjuk ahogy nézem ez már inkább a lúzerséget jelenti.
2016. máj. 4. 17:17
 30/38 A kérdező kommentje:
Bocs 28-as. Most látom nem is nekem szólt.
2016. máj. 4. 17:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!