Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaljam a párom, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaljam a párom, ha nem akar velem lefeküdni?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy van egy párom, akivel lassan fél éve vagyunk együtt és eddig egyszer volt "az". Akkor is neki valami rossz volt és abbahagytuk. Én próbálkoztam már mindennel... Most kapott egyfajta haladékot ebben. Petting az van kb mindig. Az a bajom igazából, hogy ő beszél arról hogy haladjunk a kapcsolatban, de ez persze nem számít.

A másik bajom az, hogy minden sz*rért hisztizik. Oké hogy nem vagyunk folyton együtt mert elfoglalt vagyok, de nem kéne minden hónapban emiatt egy több napos depis-hisztis időszakot tartani. Igazából ez a két dolog sarkallt arra, hogy nem érdekel ga egyszer becsúszik másvalaki. Viszont otthagyni nem akarom, mert nagyon szeretek vele lenni, csak ugye kellene "az". Mellesleg az exével már jóval korábban megvolt..

Igazából szeretem és ha ezt a 2 dolgot megoldjuk nagyon boldogok leszünk, de perpillanat szenvedés van csak..

17/F



2014. febr. 6. 07:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Ha ennyire egyszerű vagy és önző, akkor hajrá. Segíteni neki véletlenül se próbálj, hogy a problémáját megoldva fesztelenül adja oda magát "hisztizés" helyett. Az neked csak szenvedés, hogy pettingeltek? Nem, hogy örülnél, hogy egyáltalán elélveztet és, hogy egyáltalán van valakid.
2014. febr. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Ez egy aszexuális hülye fa3,14csa.Minél hamarabb rúgd ki, mert pokol lesz mellette az életed.
2014. febr. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%

"Ha ennyire egyszerű vagy és önző"


Itt pont az a csaj az, aki önző:)

Imádom mikor elvárják a nők, hogy hasra essen a pasi, hogy a nő hajlandó vele lefeküdni.

Miért, talán neked nincs kedved hozzá vagy esetleg megerőltető?

Ha igen, legyen akkor is nagy a szád aztán mondd meg, h nem tetszik a szitu és menjen mindenki jobbra meg balra.

Ellenkező esetben, ha neked is nedvesedik már egy jó kefélésre a lyukad akkor meg fogd be a szád és örülj, hogy hajlandó veled lefeküdni egy férfi.

2014. febr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Meg ne csald, az nem tisztességes.

Beszéld meg vele,hogy neked ez fontos (és ez nem is meglepő) és szeretnéd ha a szexben is komoly, és jó partnered lenne.


Sajnos ha az igények ennyire eltérnek, akkor idő kérdése és szétveri a kapcsolatot, ez akár tetszik a résztvevőknek akár nem, igy van. Ha ennyire nem illetek össze szexuálisan, és egyre több gondot okoz, tényleg egyszerűbb ha elválnak az útjaitok, és inkább megpróbál olyan párt keresni akivel a szexben is összeillenek.

Ez egy korrekt módja a probléma rendezésének, a megcsalás nem az.

2014. febr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Csald meg nyugodtan nem te leszel az egyetlen gerictelen féreg. De legalább úgy, hogy ne tudja meg és gumival hogy ne kapjon el semmi szart mert arról nem tehet hogy veled hozta össze a sors.
2014. febr. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 menta34 ***** válasza:
54%
Én meg azt mondom, hogy most legyél önző, ne majd 30-40 évesen amikor már feleséged és gyereked is van. Lehet lepontozni:)
2014. febr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús nekem ez a csaj több szempontból is. Volt egy kan az életében, akivel gyorsan túlesett azon a dolgon, de veled meg halogatja. Aztán a másik az oktalan hisztik. Szerintem nem ok nélkül teszi, hanem azért, hogy vége legyen ennek a kapcsolatnak. Úgy érzem, hogy téged nem szeret igazán, akárhogyan is színleli.
2014. febr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az is bejátszhat, hogy problémája van egyébként.

Vagy korábbi tapasztalat alapján, vagy a kérdezővel nem élvezte a szexet,

szexuális gondja van (nem tudni milyen okból) és ezért kerüli.

Az a meglátásom, (fixme!) hogy a jól kielégitett lány bizony nagyon is aktiv szexuálisan.

2014. febr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha egy féreg vagy, akkor igen, csald meg!

Ha gerinces embernek érzed magad, akkor ha ennyire nem működik a kapcsolatotok, hagyd el! És keress olyasvalakit, aki egyből szétteszi a lábát, a mostanit meg hagyd meg azoknak, akik egy nőben nem csak a p*ncit tudják értékelni.


Bár ahogy leírtad, nekem ez a kapcsolat igen csak erőltetettnek tűnik. Egy rendes kapcsolatban minden jön magától, nem ultimátumok, haladékok és nyers kompromisszumok által megy előbbre.

2014. febr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
A legtisztább lenne szakítani. Minden okod megvan rá, nem csak a szexhiány, hanem a hisztik miatt is. Hidd el, vannak olyan lányok (bár ritka), akik nem érzelmi zsarolással próbálnak haladni egy kapcsolatban.
2014. febr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!