Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Találtam a mosógépben egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam a mosógépben egy használt női bugyit. Kutattam még nyomok után, az asztalon egy boros poharat találtam, a fény felé tartva enyhe rúzsnyom látható rajta! Milyen nyomot találhatnék még?

Figyelt kérdés
Ha ezt felhozom a páromnak, ki tudja magyarázni ezt biztosra veszem. Nagyon hihetően tud hazudni! Bár a tanga szépen be volt rakva legalulra, így már súlyosabb a "helyzet"! Tegnap elment egy koncertre, és gyanús volt h nem hívott az "élménybeszámolóval". Tuti ott szedett fel vmi libát
2016. ápr. 3. 16:21
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért kell, hogy bevallja? Nekem ezek után nem számítana a mondanivalója, tudom amit tudok, és ebből már meg tudom hozni a szükséges lépéseket.
2016. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Hercule Poirot elbújhat melletted...

Amúgy nem tudom mit szerencsétlenkedsz ennyit, miért nem dobod ki?

Milyen bizonyíték kell még? Hogy ott dugjanak a szemed előtt?

2016. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

telón most hívott, mivel nem vagyok jó színész, kiszúrta h vmi bajom van. Azt mondja, h egy parkban találta és gondolta jó lesz nekem. Na ki hiszi ezt el, ezt a baromságot, annyi bugyim van h nem fér a szekrénybe, ráadásul nem egy exkluzív darab, tökre látszik h kinyúlt, használt....-erre meg azt mondta, h arra is gondolt, h oda lehet adni vkinek...

aztán azzal is érvelt,. h hülyeség lenne ez a titkolózás, mert ha ki is mossa a gép, úgyis ki kellene tenni szárítani, és akkor úgyis lebukna, úgyh teljesen értelmetlen a gyanúsítgatásom

2016. ápr. 3. 16:56
 14/35 A kérdező kommentje:
a "rúzsnyom" meg természetesen egy haverjáé
2016. ápr. 3. 16:57
 15/35 A kérdező kommentje:
teljesne lényegtelen, úgyis ott akartam már hagyni egy jó ideje
2016. ápr. 3. 16:57
 16/35 A kérdező kommentje:
miért vagyok én sárkány???? használni akartam a mosógépet, de ki kellett minden cuccot pakolnom, mert különben nem fért volna bele a paplan. Így derült ki....mi ebben a sárkányság nem értem
2016. ápr. 3. 16:59
 17/35 anonim ***** válasza:
82%
Mekkora troll. Nagy forma lehet a srác. :D
2016. ápr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
0%
Én kajak lecuppantanám a srácot. Nem adsz elérhetőséget kérdező?
2016. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
átnéztem a facebookját és gmailjét, de nem találtam semmi különöset kivéve azt a nyávogást, h nem szerelmes belém...na jó, most már lehet sárkányozni :DD
2016. ápr. 3. 17:01
 20/35 A kérdező kommentje:
elég jótékonykodós típus és valóban minden szart összeszed amit talál, elég hülye szokása ez, szóval én mondtam h ki tudja magyarázni
2016. ápr. 3. 17:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!