Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Találtam a mosógépben egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam a mosógépben egy használt női bugyit. Kutattam még nyomok után, az asztalon egy boros poharat találtam, a fény felé tartva enyhe rúzsnyom látható rajta! Milyen nyomot találhatnék még?

Figyelt kérdés
Ha ezt felhozom a páromnak, ki tudja magyarázni ezt biztosra veszem. Nagyon hihetően tud hazudni! Bár a tanga szépen be volt rakva legalulra, így már súlyosabb a "helyzet"! Tegnap elment egy koncertre, és gyanús volt h nem hívott az "élménybeszámolóval". Tuti ott szedett fel vmi libát
2016. ápr. 3. 16:21
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
84%

Mintha az egyik barátomról olvasnék.


Nem bírt megszabadulni a barátnőjétől, olyan nyomozgatós volt mint te. És azt találta ki hogy, úgy állítja be a dolgot, hogy megcsalta, ez persze nem volt így. Elkérte a nővére fél pár fülbevalóját, amit az éjjeli szekrénye fiókjába tett, tudván hogy a barátnője, meg fogja látni. És mivel üzletemberként dolgozik, biztosra ment, hogy a tesója egy fél rúzsfoltot azért hagyott az inge nyakán. :D A csaj nyilván szakított vele! :D

Nem mindig minden az aminek látszik!

2016. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
94%
Egyaltalan miert vagy meg mindig egyutt ezzel a pocscibalival?
2016. ápr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell nyomozgatni, mondd azt, hogy találtál egy nála jóképűbb, nagyobb farkú, és szórakoztatóbb pasit, ő meg mehet, amerre lát... Nehogy már ilyenek után vele maradj, csak azért, mert mindenféle hülyeséget képes összehordani...
2016. ápr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
58%
Biztos csöves volt előző életében azért szedi össze a cuccokat az utcán. :D
2016. ápr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Milyen nyomot akarsz még? Tedd fel a napszemüveget és bámulj a lenyugvó Nap felé, mint a miami helyszínelő. :D

Ha úgyis ott akartad hagyni, akkor nem mindegy? Kellett az indok? Semmi közötök egymáshoz, röptesd és kész.

2016. ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
15%

Ebből a keménykedős detektíveskdésből kinézem hogy maga a kérdező csempészte oda, hogy legyen koholt bizonyítéka.


Sárkányasszony... [link]

2016. ápr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
68%
#26 Miért akarod ilyen ilyen látványosan kikiáltani a kérdezőt a történet főgonoszának? Talán alaposan megalázott ma egy nő, és ezzel akarod visszafizetni a fájdalmadat egész női nemnek? Nem értem... :S
2016. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
22%

átnéztem a facebookját és gmailjét, de nem találtam semmi különöset kivéve azt a nyávogást, h nem szerelmes belém...na jó, most már lehet sárkányozni :DD


nem sárkány hanem paraszt vagy

nem tudom mit szólnál ha átnézném a facédat?

ja hogy nem tetszene?

2016. ápr. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Bocs kerdezo de szamomra dobbenetes h felnott ember letedre teged kielegit egy iylen kapcsolat. Bizalom megbecsules tisztelet nulla. Az meg, h a parod egy parkban osszeszedjuk egy hasznalt fehernemut az undorito es nem is hiheto. Ilyet senki sem csinal max aki beteg. Vsgy az egesz kerdes kamuy vagy a parod dumaja az
2016. ápr. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
A parkban talált egy használt bugyit, és hazahozta ajándékba neked? És ez neked elfogadható magyarázat? Betegek vagytok és igénytelenek...
2016. ápr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!