Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért vagyok én a hibás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok én a hibás, amiért szeretek egy házas pasit, aki viszont szeret, akit a felesége csak azzal fogott meg, hogy felcsináltatta magát?

Figyelt kérdés

Szégyelltem magam eleget azért, hogy szeretem, még akkor is, mikor megtudtam, hogy nemcsak képzelem, hanem tényleg viszont szeret, mostmár viszont egyre kevésbé. Amit a csaj csinált egyszerűen pofátlanság. A bő egy éve kihűlt kapcsolatukat azzal próbálta menteni, hogy valami módon teherbe esett. A férfi nem kérdezte mit trükközött, de mivel elvileg duplán védekeztek valami furfangnak kellett lennie a dologban, nem a szentlélek szállta meg. Amikor kiderült, nem haragudott meg érte, inkább beletörődött, hiszen már egy ideje családot akart. De nagyjából pont ekkoriban engem is megismert. Tetszettem neki, flörtölt velem, és hát igen, ő is bejött nekem. Rám mosolygott és nyert :) De mikor kiderült, hogy van valakije, távolságtartó lettem vele. És tudom, így volt helyes, de utólag verem a fejem a falba, mert már ugyan eljegyezte a lányt, de ha tudta volna, hogy viszonzom az érzéseit, nem vette volna el. Így viszont úgy érezte, végül csak ő maradt neki, ezért elvette. Viszont csak nem tudott kiverni a fejéből, és megkeresett. Azt kérte legyünk barátok, én rábólintottam, de elég hamar kibukott, hogy mindketten többet érzünk egymás iránt. Azóta se feküdtünk le egymással, de azt leszámítva úgy viselkedik velem, mintha a barátnője lennék, nem úgy mint egy sima baráttal, még legjobb barátnak is necces. Úgy gondoltam megbékélek a helyzettel valahogy, de a kedves, erkölcsös lány megszűnt létezni bennem, mikor kiderült milyen mocskos módon láncolta magához a felesége. És csak emiatt nem hagyja el, mert hogy mekkora szégyen lenne neki elhagynia a terhes feleségét :( Nem mintha nem szeretné, csakhogy sokkal inkább iránta érez barátságot, és irántam szerelmet.

Komolyan úgy gondolja mindenki, hogy nekem kéne félreállni? Én megpróbáltam kétszer, de ő mindkétszer újra megkeresett engem. Mert szeret. Tényleg úgy gondoljátok, hogy meg kellene szakítanom vele minden kapcsolatot? Miért


2016. ápr. 5. 22:24
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
74%
A leírásodból látszik hogy túl sok romantikus regényt olvastál. Inkább írd meg az önéletrajzi romantikus limonádédat és törődj bele, hogy nem véletlenül mondja és írja neked ugyanazt mindenki. Ha úgyse hiszed el vagy fogadod meg, akkor minek kérdezed? Menj a saját fejed után, aztán lesz ami lesz. Utólag majd elmesélheted hogy neked volt-e igazad vagy mindenki másnak. A többit már leírták.
2016. ápr. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
91%
Egy naív idióta vagy. Komolyan beveszed ezt a dumát? Fel se merül benned, hogyha kihűlt a kapcsolat és te kellettél neki akkor miért feküdt le rendszeresen a másikkal? Vagy miért vette el? A baba miatt hááát persze.
2016. ápr. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes... Minden pasi ezzel fog szeretőt. Már nem szereti a feleségét, csak a gyerek miatt vannak együtt.

De ezt nem úgy orvosolják, hogy válnak... Á dehogy.

Hanem egy szeretővel!!

De ettől még ugyanúgy hozzá jár haza, az ő főztjét eszi, szexelnek esténként, ott van vele ha gond van.

Szereti mint barátot, de szexelnek és közös gyereket várnak. Ennél kevesebbre is épült már tartós házasság.

Ez a pasi meg csalja a terhes feleségét, akit nem rég vett el. Tényleg, tök jó fej lehet.


OK.

Összejöttök.

Téged utálni fog mindenki, őt is, köpköd rád a családja. A gyerek az első, de téged ő is utál. Több a feszkó, mint a boldogság. Ez egy xar kapcsolat.

Innentől nem gond, ha melletted lesz szeretője, aki megérti és a lelki társa. Logikus, nem? De.

2016. ápr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
100%

a pasika a szánalmas, nem volt kötelező elvenni.

béna kifogás.

nem szereti? nem akart gyereket? nem akarta elvenni?

akkor nem vette volna el, szépen leül vele megbeszélni, hogy támogatja a gyereket majd, legyen normális viszonyuk, de szerelem nincsen, így ennyi.

2016. ápr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagy te a hibas mert oly egyszeru lelek vagy mint egy felfamentes rajzlap. Igencsak atb @sztak a palankon dragam. A terhes felesege mellett (akivel friss hazasok) jar a nyakadra.. Gondold mar el ha neked ilyen tundermeset levetitett, mit mondhatott otthon az asszonynak! Amugy jol figyelj most megsporolok neked kb 5 evet az eletedbol, meg egy adag pszichologusi kezelest: a hazas pasik nem valnak el. Zard le az egeszet, felejtsd el a nevet, torold ki a telefonszamat, ha nem ert a szep szobol mondd meg a palinak h vagy eltakarodik, vagy elmeseled az egeszet a felesegenek es meg fel is jelented zaklatasert. Kesz. Miutan ezzel megvagy, mesz es keresel vkit akin nincs jegygyuru es kevesebbet hazudik mint ez a gyoker f@ sz. Sok szerencset hozza.
2016. ápr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, kozel 40 ev tapasztalattal a hatam mogott azt kell mondjam, iszonyu naiv vagy. Hogy miert?

- azt mondja "elvileg duplan vedekeztek, megis becsuszott a baba"" - est ezt te meg el is hiszed? En egy olyan parkapcsolatot sem lattam meg ahol egyreszt dupla vedekezes lett volna (hacsak nem valamilyen kulonleges okbol)vagy masreszt ha ilyet csinalnak, csak ugy becsuszik a gyerek. Jo, az is kerdes, mi volt az a dupla vedekezes, hiszen olvastam mar itt olyat, hogy valaki szerint a "kimostam magam" egyenlo a vedekezessel. Ha mondjuk az egyik vedekezesi fajta a megszakitas volt, a masik meg a kimosas, akkkor meg tudom erteni hogy gyerek lesz belole, de ebben az esetben megintcsak a pasival vannak komoly gondok, hogy neki ez vedekezes...

- "amikor kiderult, nem haragudott meg erte, hanem beletorodott..." na ez az ami nagy vicc. Ha en nem akarok valamit, es a hatam mogott csinalnak ezt velem raadasul egy gyerekkel ami meg csak nem is egy kisebb "atveros csiny" akkor en hiaba akarnek csaladot, megmondanam a nonek, hogy a gyereket vallalom (ha igen) de nem fogunk egyutt elni...

- arra egy pasit sem lehet rakenyszeriteni, hogy akarata ellenere gyereket vallaljon, de ha a no megis megtartja, a pasi viszont nem akar a novel lenni, akkor nem hinnem hogy elvenne "mert mar csak o maradt neki"... jo duma...


Tudod kerdezo, en sajat szememmel lattam azt, hogy a sajat apam mit jatszott el egyszerre 5 novel parhuzamosan mikozben otthon jatszotta a mintaapat es a mintaferjet. Mindegyik no elhitte, hogy csak o van es anyammal mar csak a gyerekek meg a betegsege miatt van egyutt. Meg mindig volt valami hazugsaga hogy most epp miert nem tud elvalni es otthagyni anyamat, meg a csaladot. Pedig a nok egy resze mar gyereket meg osszekoltozest fontolgatott vele. Sot olyan is volt aki mar ugy nezett rank mintha a neveloanyank lett volna...

Szoval a ferfiak nagy hazudozok tudnak lenni, ha arrol van szo, ez a pasi teged a budos eletbe nem fog felvallalni, maximum dugogatni... bocs de ezt kell mondjam...

2016. ápr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit kamuzik neked az a pasi, de gondolj bele, gyerekük lett, ami azt jelenti, h szexelnek, azaz vágynak egymásra, tehát élvezik egymnást. És most egy családot alkotnak.


Neked ebben nincs helyed, mindig szerető leszel, mindig második, sosem első. Éveket fogsz rá várni hiába, mert ő azt a csajt nem fogja elhagyni, hát most vette el, most csinált neki gyereket, ébredj már fel!

2016. ápr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
Rajtad csak a hoditast, a vonzerejet "gyakorolja". A szex azert nem surgos egyenlore, mert otthon az asszony meg mindent megad neki (vagy mashol masvalaki)
2016. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
Megy a tipukus beetetes beszelj az aszonnyal
2016. ápr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:
Szoktam beszélni vele, konkrétan mire gondolsz?
2016. ápr. 6. 22:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!