Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért vagyok én a hibás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok én a hibás, amiért szeretek egy házas pasit, aki viszont szeret, akit a felesége csak azzal fogott meg, hogy felcsináltatta magát?

Figyelt kérdés

Szégyelltem magam eleget azért, hogy szeretem, még akkor is, mikor megtudtam, hogy nemcsak képzelem, hanem tényleg viszont szeret, mostmár viszont egyre kevésbé. Amit a csaj csinált egyszerűen pofátlanság. A bő egy éve kihűlt kapcsolatukat azzal próbálta menteni, hogy valami módon teherbe esett. A férfi nem kérdezte mit trükközött, de mivel elvileg duplán védekeztek valami furfangnak kellett lennie a dologban, nem a szentlélek szállta meg. Amikor kiderült, nem haragudott meg érte, inkább beletörődött, hiszen már egy ideje családot akart. De nagyjából pont ekkoriban engem is megismert. Tetszettem neki, flörtölt velem, és hát igen, ő is bejött nekem. Rám mosolygott és nyert :) De mikor kiderült, hogy van valakije, távolságtartó lettem vele. És tudom, így volt helyes, de utólag verem a fejem a falba, mert már ugyan eljegyezte a lányt, de ha tudta volna, hogy viszonzom az érzéseit, nem vette volna el. Így viszont úgy érezte, végül csak ő maradt neki, ezért elvette. Viszont csak nem tudott kiverni a fejéből, és megkeresett. Azt kérte legyünk barátok, én rábólintottam, de elég hamar kibukott, hogy mindketten többet érzünk egymás iránt. Azóta se feküdtünk le egymással, de azt leszámítva úgy viselkedik velem, mintha a barátnője lennék, nem úgy mint egy sima baráttal, még legjobb barátnak is necces. Úgy gondoltam megbékélek a helyzettel valahogy, de a kedves, erkölcsös lány megszűnt létezni bennem, mikor kiderült milyen mocskos módon láncolta magához a felesége. És csak emiatt nem hagyja el, mert hogy mekkora szégyen lenne neki elhagynia a terhes feleségét :( Nem mintha nem szeretné, csakhogy sokkal inkább iránta érez barátságot, és irántam szerelmet.

Komolyan úgy gondolja mindenki, hogy nekem kéne félreállni? Én megpróbáltam kétszer, de ő mindkétszer újra megkeresett engem. Mert szeret. Tényleg úgy gondoljátok, hogy meg kellene szakítanom vele minden kapcsolatot? Miért


2016. ápr. 5. 22:24
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:

Igy a pokolba is lesz helyetek....

A karma nem engedi hogy ilyen embernek gyereke legyen

Keruld messzire a pasit mert magaval rant.

Fajdalmas helyzet de talan gyereknek es exnek jobb hogy nem korti oket semmi Egy ilyen emberhez.

Remelem pasi erti ez buntetes neki

2016. ápr. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már, az egész sztori kamu, csak szövi-szövi ezt a buta mesét, amiből csak annyi igaz, h ő belezúgott egy nős pasiba.


Ne tudjátok meg egy másik kérdésnél milyen irodalmiaskodó fennkölt stílusban nyomta, teljesen komolyan vette magát :DD

Utána meg privátban írogatott kocsmari.banc stílusban:)

2016. ápr. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
Utolsó.melyik volt az a kérdése, belinkeled?
2016. ápr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 Költőnő? ***** válasza:
Amúgy sztem is túlzás már, nem hihető.
2016. ápr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Ilyenek vannak benne, h aszongya, amikor a kérdező megismerte a pasi feleségét, a pasi elkezdett nekik gitározni annak örömére, h összeismerkedtek :DD


Meg ő, a kérdező szerzi a munkát a főnökének. Aham. 21 évesen, egy érettségivel, meg még max egy okj-s képzéssel, a hattttalmas szakmai tapasztalatáváal, hozzáérésével :DD

2016. ápr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 Költőnő? ***** válasza:
2016. ápr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 A kérdező kommentje:

Énekelt. Folyton táncol, riszálja magát, néha elbambul, és akkor is dúdol, most mi van? És azért mondtam a főnöknek, hogy megszereztem neki a melót, mert nélkülem nem kapart volna a drága ennyire azért a második melóért fél évre előre, mikor még időpont se volt.

És igen, hobbi író vagyok, vagy költő vagy tudom is én, verseket írok, így van, hogy hosszú válaszokat is adok, az bezzeg még nem zavart senkit. Elég hasznos vagyok, megnézhetitek, 66%-os szívesen megosztja priviben veletek ki vagyok. Meg még jópár nem kifejtős kérdésem is van, de egyszerűen unom százszor leírni ugyanazt, mikor kérdezik az előzményeket, így könnyebb, és jó is kiírni magamból.

2016. ápr. 11. 13:40
 48/59 anonim ***** válasza:
100%
kolto vagy? hahaha inkabb egy buta korlatolt nemi szerve utan meno almodozo liba
2016. ápr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:
A kettő mióta zárja ki egymást?? :D
2016. ápr. 11. 16:49
 50/59 A kérdező kommentje:

Tudom, ennél a kérdésnél elgurult a pöttyös, de lássátok ki vagyok

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szerel..

2016. ápr. 12. 10:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!